Кремль заявив своїм військовим, що для перемоги їх має бути 5 мільйонів, - Генштаб ЗСУ

За даними Генштабу ЗСУ, військово-політичне керівництво РФ розповсюджує серед військовослужбовців документ "Висновки війни з НАТО в Україні", де йдеться про необхідність залучення 5 млн російських військових для перемоги у війні. Про це заявив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу, повідомляють Патріоти України.

"Частина даного шедевру ("Висновки війни з НАТО в Україні" - ред.) серед іншого висвітлює основні проблеми російських окупаційних військ, серед яких – неспроможність командирів командувати особовим складом у військах, незадовільний стан дисципліни та бойової підготовки, застарілість озброєння та військової техніки, неможливість прийняття командирами рішень без обов'язкового погодження з командуванням тощо. Водночас в кожному документі зазначається, що Сили оборони України мають досить високий рівень оснащення, а їх командири на усіх рівнях можуть самостійно приймати рішення в бойових умовах. Також в документі зазначається, що такої війни не було вже понад 80 років, а для досягнення Росією перемоги чисельний склад її армії має становити близько 5 млн військовослужбовців", - пояснив Громов.

Громов зазначив, що за оцінками окремих офіцерів ЗС РФ, це може означати проведення найближчим часом чергової хвилі мобілізації та запровадження в країні воєнного стану. Відповідаючи на питання, чи формують в Генштабі ЗСУ документ щодо потреб Сил оборони у разі збільшення чисельності ворожої армії, Громов зазначив, що така робота ведеться постійно.

Добова утилізація значно підскочила: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 6 травня

вівторок, 6 червень 2023, 8:29

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 06.06.23 орієнтовно становлять:. особового складу - близько 211150 (+800) осіб ліквідовано,. танків - 3860 (+12) од,. бойових броньованих машин - 7543 (+20) од,. артилерійських систем - 3603 (+36) од,. РС...

Протягом доби на Донбасі ворог зазнав великих втрат. Генштаб оприлюднив цифри

вівторок, 6 червень 2023, 7:36

На Лиманському та Бахмутському напрямках українські захисники минулої доби знищили 160 загарбників, поранили ще 230. Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ . Дослівно: "Цієї ночі російська федерація знову завдала масованого ракетного удару...