Кремль заявив своїм військовим, що для перемоги їх має бути 5 мільйонів, - Генштаб ЗСУ

За даними Генштабу ЗСУ, військово-політичне керівництво РФ розповсюджує серед військовослужбовців документ "Висновки війни з НАТО в Україні", де йдеться про необхідність залучення 5 млн російських військових для перемоги у війні. Про це заявив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу, повідомляють Патріоти України.

"Частина даного шедевру ("Висновки війни з НАТО в Україні" - ред.) серед іншого висвітлює основні проблеми російських окупаційних військ, серед яких – неспроможність командирів командувати особовим складом у військах, незадовільний стан дисципліни та бойової підготовки, застарілість озброєння та військової техніки, неможливість прийняття командирами рішень без обов'язкового погодження з командуванням тощо. Водночас в кожному документі зазначається, що Сили оборони України мають досить високий рівень оснащення, а їх командири на усіх рівнях можуть самостійно приймати рішення в бойових умовах. Також в документі зазначається, що такої війни не було вже понад 80 років, а для досягнення Росією перемоги чисельний склад її армії має становити близько 5 млн військовослужбовців", - пояснив Громов.

Громов зазначив, що за оцінками окремих офіцерів ЗС РФ, це може означати проведення найближчим часом чергової хвилі мобілізації та запровадження в країні воєнного стану. Відповідаючи на питання, чи формують в Генштабі ЗСУ документ щодо потреб Сил оборони у разі збільшення чисельності ворожої армії, Громов зазначив, що така робота ведеться постійно.

Біля Мелітополя знищено дві казарми окупантів - мер міста

середа, 30 листопад 2022, 22:28

У ніч проти 30 листопада біля Мелітополя Запорізької області у двох населених пунктах було знищено казарми російських окупантів. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров на своєму каналі в Telegram, передають Патріоти України. "Сьогодні вночі знище...

"Після цього будемо жити в ідеальному світі": Зеленський назвав два варіанти закінчення війни в Україні

середа, 30 листопад 2022, 22:15

Президент Володимир Зеленський заявив, що війна закінчиться, коли Україна здобуде перемогу, або ж коли цього захоче Росія. Про це глава держави сказав під час NYT DealBook Summit, повідомляють Патріоти України. "Війна закінчиться тоді, коли ми переможе...