Кремль закидають бомбами: Колишній однокурсник Путіна розповів, що буде, якщо РФ застосує ядерну зброю


Президент країни-агресора Володимир Путін навряд чи зважиться на застосування ядерної зброї через інстинкт самозбереження. Але якщо він все ж такы віддасть такий наказ, то, найімовірніше, буде ліквідований. Таку думку озвучив ексрозвідник КДБ, колишній однокурсник президента Путіна Юрій Швець у інтерв'ю Олесі Бацман, передають Патріоти України.

"Якщо Путін віддасть наказ (завдати ядерного удару, - ред.), то замість того, щоб його виконати, один з офіцерів витягне горезвісний срібний портсигар, як це було з Павлом І, та все закінчиться. Ще раз повторюю, це дуже важливо з точки зору розуміння: сама віддача Путіним наказу про нанесення ядерного удару вже ставить під удар його своє власне життя. Неясно, буде цей удар завдано чи ні, але він має на 90% реальний шанс огребти ось в цей самий момент", - вважає Швець.

Що стосується застосування хімічної зброї проти України, то США розглядатимуть дані дії, як агресію проти країн НАТО, нагадав Швець. На його думку, якби адміністрація Байдена свого часу зробила таку ж однозначну заяву щодо нападу на Україну, то ситуація була б менш трагічною.

"Я розмовляю з людьми, які мають відношення до військових та інших політичних справ. Я у них питаю: як ви вважаєте, якщо він застосує, скажімо, в Україні, тактичну ядерну зброю, що буде? Вони кажуть: ми його розбомбимо, просто закидаємо бомбами. Ось такою була однозначна відповідь", - розповів Швець.

Що стосується того, як скоро бомби полетять на Кремль, якщо РФ застосує зброю масового ураження, то все залежатиме від того, наскільки близько від Кремля знаходяться американські підводні човни з ядерними боєголовками. За словами Швеця, "вони вже поблизу".

"По-друге, є ще крилаті ракети. Вони передані силам швидкого реагування. Цей підрозділ морської піхоти може упродовж години опинитися в будь-якій точці Європи і запускати ці ракети. Якщо вже зовсім конкретно відповідати (коли можуть почати бомбити Кремль, - ред.), то це хвилин п'ятнадцять", - уточнив Швець.

"Прочитав ранкове зведення і похитав головою": Данілов зізнався, чим його здивувала нічна атака "Шахедів"

неділя, 28 травень 2023, 13:14

Минулої ночі росіяни застосували рекордне число дронів-камікадзе, щоб "привітати" Київ з днем міста. Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що навіть його здивувала ця атака, передають Патріоти України. "О 5:30 переглянув ранкове оперативне зведення і т...

Доводиться стримувати від атак на Росію: Амбіції "українського Моссаду" починають турбувати західні розвідки, - The Times

неділя, 28 травень 2023, 12:20

Очільник ГУР МОУ генерал-майор Кирило Буданов має репутацію ефективного і творчого військового. Такою ж є й вся воєнна розвідка України. Зараз ГУР залишається в авангарді українських зусиль зробити війну якомога болючішою для Кремля. І з кожним успіхом...