Кремлю вже ніхто не вірить: Борис Джонсон хоче відправити Україні більш смертоносну зброю, бо вважає, що Путін ще "насолить"

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що хоче надати Україні більш смертоносну зброю, адже вважає, що президент РФ Володимир Путін ще "насипить солі на рани". Про це Борис Джонсон сказав 29 березня на брифінгу Кабінету міністрів, інформує The Times, передають Патріоти України.

Під час брифінгу також виступив адмірал сер Тоні Радакін і сказав, що ситуація переросла в "більш традиційну війну", оскільки Україна перейшла від спроб дати відсіч російським силам до утримання позицій та повернення територій. Він додав, що Велика Британія переходить у "нову фазу" у своїй підтримці України. Наразі уряд розглядає питання про те, яку військову техніку можна надати.

"Можуть сконцентрувати свої сили та засоби": Експерт пояснив, чим небезпечне захоплення окупантами села Прогрес

понеділок, 22 липень 2024, 22:25

Захоплення російськими загарбниками села Прогрес, що у Покровському району Донеччини, може дозволити окупантам створити буфер безпеки на південь від траси Т0511. Таку думку в есері "Еспресо" висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний сп...

У розхід йдуть усі: Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною

понеділок, 22 липень 2024, 20:40

Наразі в Україні дислоковано понад 30 тисяч співробітників Росгвардії. Більшість особового складу Росгвардії займається охороною тилу, і лише кілька підрозділів беруть участь у боях на передовий, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство ...