Кремлівська пропаганда за недорого розжилась одним голодним Москалем, - політтехнолог Голобуцький

"Москаль (котрий Геннадій) в ефірі телеканалу "Наш" розповідав, якою несправедливістю є "насильницька українізація" сфери обслуговування", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

Якою трагедією для споживачів вона обернеться, що ті навіть поїсти нормально не зможуть, бо україномовні в сфері обслуговування не працюють, а борщ добре варять виключно російськомовні. "Пойдите в любой киевский ресторан, для чего так далеко ехать на Закарпатье? И скажите – «Я хочу пообедать». Вам официант: «Вы хотите пообедать?». Сразу меню на каком языке даст? На русском. Ну все. Почти, я бы сказал 70% сферы обслуживания [російськомовна], во-первых, она в частных руках – государственного ничего нет. Сам хозяин подбирает себе персонал. Его мало интересует, на каком языке он разговаривает – главное, чтобы он был профессионалом. Официант, бармен, повар и тому подобное. Ну если вы хотите, чтобы повар чисто говорил на украинском языке, но не мог ничего приготовить – ну, а что, Креминь наденет колпак и фартук, и будет варить борщ украинский?".

--
Класика: скільки Москаля не годуй борщем, він все одно в бік Москви дивиться і щщєй прагне. Так, ляпнув він повну маячню. Так, в нас професійна освіта в сфері технологій громадського харчування давно україномовна. І, відповідно, майбутні кухарі навчаються українською. Це поза тим, що з клієнтами спілкуються офіціанти і адміністратори, а їм не обов'язково вміти варити борщ, зате обов'язково володіти державною мовою.

Але нікого не цікавлять реалії. Тим більше вони не цікавлять кремлівську пропагандистську машину. Котра, здається, напередодні локдауну за недорого розжилась одним голодним Москалем".

"Ихтамнеты" повертаються з "відпустки": ​У Росію з окупованої Донеччини виїхав похоронний автобус – ОБСЄ

вівторок, 19 січень 2021, 20:53

ОБСЄ зафіксувала, що з території окупованої частини Донецької області, так званої «ДНР», у бік Росії українсько-російський кордон перетнув похоронний мікроавтобус. Про це йдеться в звіті СММ організації, зазначають Патріоти України. Місія ОБСЄ, що базу...

70 напоїв на вибір, спа-процедури та панорамний краєвид на Перську затоку: Нові подробиці VIP-відпочинку нардепа Тищенка (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 20:46

Микола Тищенко відпочиває в одному з найдорожчих готелів – п'ятизірковому Rixos The Palm Dubai. Під час свого відпочинку в Дубаї нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко щодня проводить час із дружиною Аллою та сином Давидом на пляжі, але басейн ігнору...