Кремлівські консерви вибухають: Названо країни, які виступають за повернення Росії до ПАРЄ

В українській делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи перерахували країни, які виступають за повернення делегації Росії в сесійну залу з відновленням прав голосу й участі в органах Асамблеї, повідомляють Патріоти України.

Як зазначив народний депутат, член української делегації в ПАРЄ Леонід Ємець у Facebook, зараз відбувається засідання регламентного комітету Асамблеї.

"Чітко видно як делегації поділились на тих, хто за повернення Росії, і тих, хто проти. "За" Росію: Франція, Німеччина, Італія, Ісландія, Сан Маріно, Туреччина, Нідерланди, Швейцарія, Норвегія, Монако. "Проти" Росії: Україна, Британія, Польша, Грузія, Литва", - підкреслив Ємець.

"От такі розклади на зараз. Звичайно, це далеко не вся Асамблея, але просто неозброєним оком видно, як змінилась ситуація після рішення Комітету міністрів Ради Європи. Ті з делегатів, які раніше акуратно виступали проти Росії в ПАРЄ, тепер вимушені підтримувати рішення власних урядів", - додав він. Водночас, за його словами, не зважаючи на складність ситуації, "ми маємо кілька варіантів протидії російському реваншу".

"Зараз ми подали близько 200 правок. Будемо боротись за кожну. Якщо пройде хоч одна з тих, які змінюють певні пункти регламенту, то зможемо знівелювати всю резолюцію. Маю сказати, що сумно дивитись на те, як Рада Європи сама знищує власну сутність. Ті принципи і цінності заради яких ця міжнародна інституція і була створена. Принципи, які мали бути важливішими за гроші", - заявив Ємець.

"Краще би зустрівся з Зеленським, а не з Лавровим": В Конгресі занепокоєні сигналом, котрий Трамп дав світу після "нормандського саміту" у Парижі

неділя, 15 грудень 2019, 9:46

Голова підкомітету Палати представників Конгресу США з питань Європи, Євразії, енергетики та навколишнього середовища Білл Кітінг вважає, що президент Дональд Трамп краще б зустрівся із українським колегою Володимиром Зеленським, чим з очільником МЗС Р...

Меркель була незадоволена: Спливли нові подробиці переговорів Зеленського з Путіним у Парижі

неділя, 15 грудень 2019, 8:27

На "нормандському саміті" в Парижі лідери Франції і Німеччини були не готові до того, що українська сторона стане пропонувати зміни в чорновий варіант фінального комюніке. Про це розповів учасник української делегації Олексій Резніков в інтерв'ю LB.ua,...