Кремлівського діда вразив склероз: Путін зганьбився, вітаючи президента Індонезії "вперше в Росії"

30 червня президент Росії Володимир Путін зустрівся у Москві з лідером Індонезії Джоко Відодо. Вітаючи його, Путін зганьбився, заявивши, що це перший візит президента Індонезії в Росію. Така заява агресора видається дивною, адже шість років тому вони з Відодо зустрічалися в Сочі. Конфуз Путіна задокументовано в розшифровці розмови президентів, опублікованій на сайті Кремля, передають Патріоти України.

"Шановний пане президенте! Дуже радий вас бачити у Росії, у Москві. Знаю, що це перший ваш візит до нашої країни", – заявив Путін.

Тут одне з двох – або Путін забув про їхню зустріч у травні 2016 року в Сочі, або він не вважає це місто російським. Обидва варіанти відповідно характеризують психологічний стан господаря Кремля.

Попри те, повідомлення про зустріч Путіна з Відодо шестирічної давності збереглося на сайті адміністрації президента РФ. Тоді Путін сказав індонезійському колезі, що йому дуже приємно приймати його "у Росії, в Сочі".

Однак, напевне, Путіну все-таки хтось наважився вказати на його помилку, і він уже після переговорів виправився, коли виступав перед журналістами. "Це перший візит пана Джоко Відодо як президента до нашої столиці, до Москви", – спробував викрутитись Путін.

Радіаційне ураження внаслідок аварії на ЗАЕС можуть отримати близько мільйона людей, і не лише в Україні, - експерт

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:30

У випадку спровокованої російськими терористами аварії на Запорізькій атомній енергостанції радіація забруднить територію площею 2 млн км кв. При цьому ураження різного ступеня отримають понад мільйон людей, і не лише в Україні. Про це розповіла голова...

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР" і засновника російської весни-2014 у Горловці Крикуленка

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:24

ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР", який був засновником "російської весни-2014" у Горловці Донецької області Юрія Крикуленка. Про це повідомляє видання Gorlovka.ua, передають Патріоти України. За даними видання, українська артилерія високоточним ударом влу...