​Кремлівський "многоходовщик" догрався: Пентагон відроджує колишню базу радянської армії для посилення НАТО на Чорному морі

Час підльоту ударного крила ВПС до Севастополя буде у межах 15 хвилин. Адже до окупованого Криму з відновлюваної бази ВПС у Трансільванії менше 750 км.

Потуги президента РФ відродити колишню радянську імперію, а також його плани із захоплення території сусідніх країн отримують все більшу протидію НАТО, котре неспішно але наполегливо мобілізує свої величезні ресурси для стримування нахабного карлика, зазначають Патріоти України.

Зокрема, Пентагон вирішив наростити присутність військових літаків на південному сході Європи в рамках стримування російської агресії, пише американське оборонне видання Stars and Stripes.
Базою для перебування таких літаків на ротаційній основі може стати аеродром в центральній частині Румунії, зазначає «Голос Америки».
Зокрема, в оборонному бюджеті США на 2 021 передбачає виділення 130,5 мільйона доларів на фінансування відновлення бази ВПС Кампія-Турзій в Румунії. Гроші передбачені в рамках ініціативи по захисту Європи, яка прийнята в червні 2014 роки після анексії Криму Росією.
«Авіабаза Кампо-Турзій є одним з основних факторів здатності Командування силами США в Європі і сервісних компонентів відповідати на зміни в безпеці Європи», - йдеться в бюджетному поданні ВВС США.
Інші проекти включають 59 млн доларів в поліпшенні інфраструктури бази ВМС в Іспанії, 61 млн доларів на модернізацію баз ВПС в Німеччині, пише Stars and Stripes.

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...