​Кремлівський "многоходовщик" догрався: Пентагон відроджує колишню базу радянської армії для посилення НАТО на Чорному морі

Час підльоту ударного крила ВПС до Севастополя буде у межах 15 хвилин. Адже до окупованого Криму з відновлюваної бази ВПС у Трансільванії менше 750 км.

Потуги президента РФ відродити колишню радянську імперію, а також його плани із захоплення території сусідніх країн отримують все більшу протидію НАТО, котре неспішно але наполегливо мобілізує свої величезні ресурси для стримування нахабного карлика, зазначають Патріоти України.

Зокрема, Пентагон вирішив наростити присутність військових літаків на південному сході Європи в рамках стримування російської агресії, пише американське оборонне видання Stars and Stripes.
Базою для перебування таких літаків на ротаційній основі може стати аеродром в центральній частині Румунії, зазначає «Голос Америки».
Зокрема, в оборонному бюджеті США на 2 021 передбачає виділення 130,5 мільйона доларів на фінансування відновлення бази ВПС Кампія-Турзій в Румунії. Гроші передбачені в рамках ініціативи по захисту Європи, яка прийнята в червні 2014 роки після анексії Криму Росією.
«Авіабаза Кампо-Турзій є одним з основних факторів здатності Командування силами США в Європі і сервісних компонентів відповідати на зміни в безпеці Європи», - йдеться в бюджетному поданні ВВС США.
Інші проекти включають 59 млн доларів в поліпшенні інфраструктури бази ВМС в Іспанії, 61 млн доларів на модернізацію баз ВПС в Німеччині, пише Stars and Stripes.

Зупинити агресію Путіна: Білорусь оголосила термінові збори резервістів на кордоні з Росією

вівторок, 4 серпень 2020, 16:30

Міністерство оборони Білорусі заявило про проведення військових зборів для резервістів у Вітебській області на кордоні з РФ, передають Патріоти України. Прес-секретар Міноборони Наталія Гаврусік заявила, що військові збори у Вітебській області розпочну...

"Фокин меня удивил. Давно я не слышал в своем окружении выражения "народ Донбасса". Складывалось впечатление, что он приехал не с хутора под Киевом, а с оккупированной территории", - Гармаш про переговори в Мінську

вівторок, 4 серпень 2020, 16:14

"Три часа длилась встреча нашей делегации в Минской ТКГ с Кравчуком. С ним пришел и Витольд Фокин. В каком статусе - непонятно, но из слов Ермака я понял, что ему тоже предлагают войти в ТКГ, однако он еще не принял решения", - пише у своєму блозі Серг...