Кремлівський пропагандист знов хоче вбивати українських дітей і, будучи геєм, гвалтувати українців (відео)

Російський пропагандист Антон Красовський зізнався, що не змінив своєї думки про необхідність вбивати українських дітей. Таку заяву він зробив на стрімі російського провладного проекту "Звичайний царизм".

В ході стріму ведучі поцікавилися, як Красовський ставиться до "хохлів".

"Красовський: Так я їх в рот ї*ав, якщо чесно.

Ведучий: Тобто ти або не християнин...

Красовський: Я ж не сказав, що їх треба вбивати, хоча я одного разу сказав, що треба топити і палити...

Ведучий: Так! Було таке! А в тебе змінилося відтоді ставлення до українських дітей?

Красовський: Ні.

Всі: / сміються /"


Скандал з Красовським і закликами вбивати дітей

У жовтні 2022 року Красовський В одній з програм на каналі RT заявив, що потрібно топити в річках і спалювати в будинках українських дітей, які не люблять Росію. Навіть на тлі загального рівня ненависті до України в російському телевізорі ця заява виявилася занадто кровожерною. Красовського звільнили з RT, а сам він приніс публічні вибачення, заявивши, що "його понесло" в прямому ефірі.

У лютому український суд заочно присудив Красовського до п'яти років в'язниці за публічні заклики до повалення влади в Україні та геноциду українського народу. Щоправда, в цьому вироку не враховані заклики вбивати дітей. Ймовірно, щодо них можуть винести окремий вирок.


HIMARS взяв участь у нараді російських офіцерів під Херсоном - семеро поїхали "вантажем 200" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 10:59

Декількома днями раніше російські паблики писали, що на території тимчасово окупованої Херсонської області під ударом ЗСУ опинився штабу 7-й дивізії ВДВ, в якому на той час проводилася нарада, передають Патріоти України. А наразі у мережу виклали відео...

"Вперше в історії": У Зеленського розкрили "божевільні" витрати Путіна на війну в Україні

вівторок, 26 вересень 2023, 10:43

У 2024 році російський диктатор Володимир Путін вирішив витратити на армію рекордні 11 трильйонів рублів. Це майже вдвічі більше, ніж 2023 року. Про це написав керівник Офісу президента Андрій Єрмак у мережі, передають Патріоти України. Він зазначив, щ...