"Крісло Зеленського сушили три людини. І він ще щось розказує про кадровий голод?" - Майкл Щур (відео)

Програма телеведучого Майкл Щура потролила президента Володимира Зеленського, який минулого тижня проводив пресконференцію. Там нагадали інцидент, коли феном сушили президентське крісло, передають Патріоти України.

"Ніяких "теплих ванн" - лише теплий та сухий стілець. Президентське крісло сушили відразу три людини. І президент ще щось розказує про кадровий голод?", - запитується у програмі і наводиться цитата Зеленського: "Ну у нас кадровий голод в країні. Я не можу знайти зараз гарного міністра культури".

"Невже у "95 кварталі" вже почали ухилятися від призову? Чи причина взагалі не у кадровому голоді, а просто з Зеленським ніхто не хоче працювати?", - запитують телеведучі.

Ще одна цитата Зеленського до журналістів: "Не розумію, про яких кумів?" "Один із найголовніших талантів для політика - трактувати власні обіцянки буквально, коли це потрібно. Що з того, що влада кишить друзями дитинства, бізнес-партнерами та цілими родинами "кварталівців". Як і обіцяв: куми - табу", - коментують у телепрограмі.

Цитата Зеленського: "Ми дощику радіємо, не як романтики, а тому що у нас посуха по всій Україні. І в нас не буде врожаю". - А Зеленський після президентства міг би стати непоганим фермером, принаймні в основах землеробства вже розбирається.

- Чому фермером? Людина останнім часом так глибоко занурилася у боротьбу з коронавірусом, що це готовий міністр охорони здоров'я, - потролили дискусією у сюжеті.

"І продовжуючи тему туалетів. Для обговорення приватних речей на пресконференції Зеленського знайшлося місце і для купи проросійських медведчуківських телеканалів і для пропагандистських сайтів типу Шарій.нет. Запросили б вже з Москви", - також зауважили у телепрограмі.

Хіти тижня. Посли Естонії, Польщі, Словаччини та Латвії не поїхали з Зеленським до Одеси, а відвідали Краматорськ у День визволення міст східної України від російської окупації

субота, 11 липень 2020, 1:00

Офіційні представники найзатятіших лобістів України в ЄС та НАТО перед обличчям російської загрози, вирішили за краще солідаризуватися з нашим народом на прифронтовому Донбасі. Посли Естонії, Польщі, Словаччини та Латвії відвідали Краматорськ (Донецька...

Хіти тижня. "Как Порошенко выиграл у Зеленского в Печерском суде", - аналітик

субота, 11 липень 2020, 0:35

Домогтися потрібного рішення Печерського суду для Порошенка вважалося справою безнадійною. Проте йому це вдалося. "Сегодня, 8 июля, в Печерском райсуде Киева прошло уже третье заседание по вопросу об избрании Петру Порошенко меры пресечения. Заседание ...