"Крісло Зеленського сушили три людини. І він ще щось розказує про кадровий голод?" - Майкл Щур (відео)

Програма телеведучого Майкл Щура потролила президента Володимира Зеленського, який минулого тижня проводив пресконференцію. Там нагадали інцидент, коли феном сушили президентське крісло, передають Патріоти України.

"Ніяких "теплих ванн" - лише теплий та сухий стілець. Президентське крісло сушили відразу три людини. І президент ще щось розказує про кадровий голод?", - запитується у програмі і наводиться цитата Зеленського: "Ну у нас кадровий голод в країні. Я не можу знайти зараз гарного міністра культури".

"Невже у "95 кварталі" вже почали ухилятися від призову? Чи причина взагалі не у кадровому голоді, а просто з Зеленським ніхто не хоче працювати?", - запитують телеведучі.

Ще одна цитата Зеленського до журналістів: "Не розумію, про яких кумів?" "Один із найголовніших талантів для політика - трактувати власні обіцянки буквально, коли це потрібно. Що з того, що влада кишить друзями дитинства, бізнес-партнерами та цілими родинами "кварталівців". Як і обіцяв: куми - табу", - коментують у телепрограмі.

Цитата Зеленського: "Ми дощику радіємо, не як романтики, а тому що у нас посуха по всій Україні. І в нас не буде врожаю". - А Зеленський після президентства міг би стати непоганим фермером, принаймні в основах землеробства вже розбирається.

- Чому фермером? Людина останнім часом так глибоко занурилася у боротьбу з коронавірусом, що це готовий міністр охорони здоров'я, - потролили дискусією у сюжеті.

"І продовжуючи тему туалетів. Для обговорення приватних речей на пресконференції Зеленського знайшлося місце і для купи проросійських медведчуківських телеканалів і для пропагандистських сайтів типу Шарій.нет. Запросили б вже з Москви", - також зауважили у телепрограмі.

Посол України прокоментував новину про "турецький Крим"

п’ятниця, 27 листопад 2020, 21:29

Туреччина не визнає тимчасову окупацію Криму і заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу. Російські ЗМІ знову відзначилися гучним фейком. Кілька російських видань написали про те, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган нібито заявив, ...

"Ополченцы" в шоці: Аксьонов виганяє на вулицю "героїв" Кримської весни

п’ятниця, 27 листопад 2020, 21:15

Коли "влада" вирішила виставити своїх "захисників" на вулицю разом з сім'ями, ті кинулися скаржитися до Аксьонова та незаконно обраного депутата Держдуми від Криму Михайла Шеремета. У цій публікації йдеться про те, що "влада" Криму вирішила виселити ро...