Крок до відсунення російської загрози: Голова МЗС України Кулеба на Анатолійському форумі розповів про закупівлю для ЗСУ турецьких безпілотників

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба перебуваючи на форумі в курортній Анталії похвалив турецькі безпілотники, заявивши, що Україна купує їх для захисту. Про це Кулеба заявив в інтерв'ю Anadolu Agency, зазначають Патріоти України.

Відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах Анталійського форуму дипломатії, Дмитро Кулеба сказав, що Україна купує турецькі безпілотники, "оскільки турецькі безпілотники дуже хороші".

"Безпілотники потрібні для стримування Росії, щоб Росія двічі подумала перед плануванням будь-якої ескалації або будь-якого масштабного нападу на Україну", - додав міністр.

Також Кулеба заявив, що Туреччина не схилилася під тиском Росії, оскільки це країна, яка поважає себе і має повагу з боку інших країн.

"Стратегічно ми хочемо зробити дві речі. Ми хочемо, щоб турецькі безпілотники були оснащені українськими двигунами. І ми хочемо локалізувати виробництво безпілотників в Україні.

Ми працюємо з нашими турецькими партнерами над цим. Я думаю, що з часом все вдасться", - сказав Кулеба.


Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу – заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...