Крок до відсунення російської загрози: Голова МЗС України Кулеба на Анатолійському форумі розповів про закупівлю для ЗСУ турецьких безпілотників

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба перебуваючи на форумі в курортній Анталії похвалив турецькі безпілотники, заявивши, що Україна купує їх для захисту. Про це Кулеба заявив в інтерв'ю Anadolu Agency, зазначають Патріоти України.

Відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах Анталійського форуму дипломатії, Дмитро Кулеба сказав, що Україна купує турецькі безпілотники, "оскільки турецькі безпілотники дуже хороші".

"Безпілотники потрібні для стримування Росії, щоб Росія двічі подумала перед плануванням будь-якої ескалації або будь-якого масштабного нападу на Україну", - додав міністр.

Також Кулеба заявив, що Туреччина не схилилася під тиском Росії, оскільки це країна, яка поважає себе і має повагу з боку інших країн.

"Стратегічно ми хочемо зробити дві речі. Ми хочемо, щоб турецькі безпілотники були оснащені українськими двигунами. І ми хочемо локалізувати виробництво безпілотників в Україні.

Ми працюємо з нашими турецькими партнерами над цим. Я думаю, що з часом все вдасться", - сказав Кулеба.


З архіву ПУ. Хай записується у далекобійники - отримає звернення персонально: З Банкової відповіли Кадирову за Зеленського

субота, 24 липень 2021, 3:00

Заява голови Чеченської Республіки Рамзана Кадирова не містить у собі тієї новизни, яка вимагає обов'язкової офіційної реакції, перконують в Офісі президента України. Таку відповідь надали з Офісу президента агентству "Інтерфакс-Україна", зазначають П...

З архіву ПУ. "Деякі люди хотіли б такого піару": Юлія Мендель цікаво відреагувала на чутки про свою вагітність від Зеленського (відео)

субота, 24 липень 2021, 2:00

Юлія Мендель, прес-секретар Володимира Зеленського, в черговий раз прокоментувала чутки про свою вагітність від президента. Цього разу розповіла про те, як реагують на подібні чутки її батьки. Про це стало відомо з інтерв'ю, яке прессекретарка дала тел...