"Кровосісі" розгледіли "крівопісі": Азаров заявив, що Україна вперше за 30 років почала імпортувати яйця з Білорусі

Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що вперше за 30 років незалежності Україна почала імпортувати курячі яйця із сусідньої Білорусі. На своїй сторінці в Facebook Азаров поміркував над тим, що станеться з цінами на продукти харчування найближчим часом, передають Патріоти України.

«Якщо тільки за останній рік вартість хліба зросла на 15%, соняшникова олія додала в ціні 61,6%, а цукор подорожчав на 71,9%», - нагадує політик. За його словами, кожен новий місяць українці з ще більшим жахом починають рахувати свої витрати на продукти харчування.
Також Азаров не сумнівається в тому, що до кінця поточного року основні продукти харчування подорожчають приблизно на 15%, при цьому окремі продукти можуть додати в ціні рекордні 25%. Колишній прем'єр посилається на статистику Держстату та зазначає, що тільки за один рік витрати на виробництво сільськогосподарської продукції збільшилися більше, ніж на третину.
Також він додав, що за останній час в Україні було закрито понад 30 підприємств з виробництва яєць і 9 підприємств з виробництва м'яса птиці. За останні 24 місяці поголів'я домашньої птиці в Україні зменшилося на 11 млн голів. «Це ж як так треба було управляти державою, щоб прийти до такого жахливого результату?», - додав політик.

Ні, це не "добровольці": Хто у Росії отримав найбільші гранти на "допомогу Донбасу"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:29

Російська православна церква і "письменник" Захар Прилєпін отримали найбільший грант з тих, що виділили в Російській Федерації на "допомогу Донбасу". Йдеться про суму майже в 115 мільйонів рублів. Про це голова Фонду президентських грантів Ілля Чукалин...

Менші, ніж в росіян при обороні: Військовий розказав про втрати ЗСУ у наступі

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:59

Росіяни намагаються накопичувати серйозні сили в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Втрати цих населених пунктів може стати черговою великою політичною поразкою, передають Патріоти України. Як наголосив військовий ЗСУ, народний депутат та секретар К...