
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що його колеги з Франції та Німеччини не відреагували належним чином на його листи, в яких він скаржився на керівництво України, зокрема на президента Володимира Зеленського. Про це голова російського МЗС розповів в інтерв’ю російським радіостанціям, передає ТАСС.
Лавров стверджує, що направив французьким і німецьким дипломатам вже «з десяток листів» у зв’язку з тим, що Київ, на думку Кремля, порушує Мінські угоди по Донбасу.
“Прямо звертаючи їхню увагу на абсолютно неприйнятні дії, безпосередньо, діаметрально протилежні Мінським домовленостям, які робляться офіційними особами в Україні, включаючи президента Зеленського, включаючи голову делегації на переговорах у контактній групі, включаючи міністра закордонних справ», – поскаржився російський міністр.
У Москві розгнівалися на Зеленського через його позицію, що Мінські домовленості потрібно переглянути. Крім цього, Лавров повторив кремлівську мантру про те, що в Україні нібито утискають російськомовних.
Втім, у відповідь на свої скарги Лавров отримав «абсолютно безпорадні, прості відписки».
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....