
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що його колеги з Франції та Німеччини не відреагували належним чином на його листи, в яких він скаржився на керівництво України, зокрема на президента Володимира Зеленського. Про це голова російського МЗС розповів в інтерв’ю російським радіостанціям, передає ТАСС.
Лавров стверджує, що направив французьким і німецьким дипломатам вже «з десяток листів» у зв’язку з тим, що Київ, на думку Кремля, порушує Мінські угоди по Донбасу.
“Прямо звертаючи їхню увагу на абсолютно неприйнятні дії, безпосередньо, діаметрально протилежні Мінським домовленостям, які робляться офіційними особами в Україні, включаючи президента Зеленського, включаючи голову делегації на переговорах у контактній групі, включаючи міністра закордонних справ», – поскаржився російський міністр.
У Москві розгнівалися на Зеленського через його позицію, що Мінські домовленості потрібно переглянути. Крім цього, Лавров повторив кремлівську мантру про те, що в Україні нібито утискають російськомовних.
Втім, у відповідь на свої скарги Лавров отримав «абсолютно безпорадні, прості відписки».
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...