
Прем’єр-міністр Словенії Роберт Голоб і канцлер Німеччини Олаф Шольц під час телефонної розмови в понеділок домовилися про схему "кругового обміну", внаслідок якої Україна отримає 28 модернізованих танків M-55S.
Про це заявили в офісі словацького прем’єра.
Під час розмови Шольц і Голоб домовились, що Словенія в обмін на передані Україні танки отримає 35 німецьких вантажних автомобілів і п’ять автомобільних цистерн.
"Цей "круговий обмін" також посилить оборонне співробітництво між Словенією та Німеччиною", – зазначається в повідомленні.
M-55S – це модернізація радянського застарілого танка Т-55, яка оснащена 105-мм гарматою з тепловим кожухом, активною бронею та покращеною системою управління вогнем.
Востаннє Словенія отримувала модернізовані Т-55 у 1999 році, всього збройні сили країни мали 30 таких машин.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...