"Кричали "Ахмат - сила!", коли тікали": Боєць "Азова" розповів, як кадирівці зганьбилися на передовій (відео)

Боєць Максим Жорін із ССО "Азов" поділився двома цікавими військовими історіями. Перша присвячена поведінці російських окупантів під час відступу, а друга — українському дідусеві, який допоміг нашим захисникам. Відеорозповідь Жорін опублікував у Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Наш підрозділ зараз намагається наступати і просуватися вперед у Запорізькій області, і під час цього нам, безумовно, іноді доводиться штурмувати позиції рашистів, вибивати їх звідти і займати вигідніші позиції для нас. Так от хотів вам розповісти кілька прикольних історій, як мені здається, які дуже символічні зараз", – сказав він.

Жорін розповів, що коли наші воїни атакували на одному із напрямків у Запорізькій області, то окупанти почали відступати. А тікаючи, вони кричали "ахмат – сила". "Вони тікали зі своїх позицій і кричали: "Ахмат – сила". Мені здається, що це досить смішно, досить тонко і дуже символічно", – зазначив він.

А друга історія з Харківщини, де українські захисники вели бої в одному із населених пунктів. У них майже закінчилися якісь протитанкові засоби, а треба було знищувати броньовану техніку. У цей час із підвалу свого будинку виліз дідусь. Він спитав бійців, чи не потрібні їм РПГ. Солдати спустилися до підвалу і побачили там склад російського протитанкового озброєння.

Весь цей час літній чоловік збирав його по окрузі, щоб за можливості віддати українським захисникам. Завдяки дідусеві бійці отримали зброю та продовжили відпрацьовувати по ворожій техніці.


У МЗС Польщі попередили НАТО про серйозну помилку, якої вони припускаються: До чого тут Китай та Росія

середа, 30 листопад 2022, 8:29

"У минулому наші партнери поставили себе та інших у залежність від критичної енергетичної інфраструктури Росії. Зараз ми маємо такі сигнали також і з Китаю, якщо брати до уваги ситуацію в різні європейські сезони, які також мають військове значення", –...

Російські еліти вже думають, як не потрапити до кримінальних судів: Клімкін розповів про можливі механізми виплати Україні репарацій

середа, 30 листопад 2022, 8:24

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Росія після завершення війни може погодитися на виплату репарацій Україні, як би парадоксально це не звучало. Така ситуація може скластися, якщо така схема буде пов'язана із частковим скасуван...