"Кричали "Ахмат - сила!", коли тікали": Боєць "Азова" розповів, як кадирівці зганьбилися на передовій (відео)

Боєць Максим Жорін із ССО "Азов" поділився двома цікавими військовими історіями. Перша присвячена поведінці російських окупантів під час відступу, а друга — українському дідусеві, який допоміг нашим захисникам. Відеорозповідь Жорін опублікував у Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Наш підрозділ зараз намагається наступати і просуватися вперед у Запорізькій області, і під час цього нам, безумовно, іноді доводиться штурмувати позиції рашистів, вибивати їх звідти і займати вигідніші позиції для нас. Так от хотів вам розповісти кілька прикольних історій, як мені здається, які дуже символічні зараз", – сказав він.

Жорін розповів, що коли наші воїни атакували на одному із напрямків у Запорізькій області, то окупанти почали відступати. А тікаючи, вони кричали "ахмат – сила". "Вони тікали зі своїх позицій і кричали: "Ахмат – сила". Мені здається, що це досить смішно, досить тонко і дуже символічно", – зазначив він.

А друга історія з Харківщини, де українські захисники вели бої в одному із населених пунктів. У них майже закінчилися якісь протитанкові засоби, а треба було знищувати броньовану техніку. У цей час із підвалу свого будинку виліз дідусь. Він спитав бійців, чи не потрібні їм РПГ. Солдати спустилися до підвалу і побачили там склад російського протитанкового озброєння.

Весь цей час літній чоловік збирав його по окрузі, щоб за можливості віддати українським захисникам. Завдяки дідусеві бійці отримали зброю та продовжили відпрацьовувати по ворожій техніці.


"Ніхто не вірив, що можна утримати місто більше тижня, максимум двох": У Міноборони розкрили, хто і як очолює оборону Бахмута

вівторок, 21 березень 2023, 6:06

У Міністерстві оборони повідомили, що обороною Бахмута керує бригадний генерал Андрій Гнатов. Про це зокрема повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram. За її словами, безпосередньо у Бахмуті здійснюють оборону комбриги 93-ї бригади ...

Тримайте слово, панове! МЗС України викликав посла Ізраїлю, щоб висловити невдоволення - ЗМІ

вівторок, 21 березень 2023, 5:54

Міністерство закордонних справ України 20 березня викликало посла Ізраїлю в Україні Міхаеля Бродського для обговорення виконання домовленостей, досягнутих під час візиту міністра закордонних справ Ізраїлю Елі Коена до Києва в середині лютого. Джерело: ...