Кричав, що свій: Українські прикордонники взяли у полон мобілізованого окупантами мешканця Луганщини (відео)

Українські прикордонники взяли у полон мобілізованого рашистами мешканця Луганщини. Він вночі вийшов на позиції до українських протитанкістів і українською кричав: «Хлопці, я свій». Про це йдеться у повідомленні ДПСУ у понеділок, 13 травня.

За словами командира розрахунку протитанкових ракетних комплексів на псевдо Журналіст, взятого у полон місцевого жителя окупанти мобілізували у лютому 2024 року.

Затриманий не мав засобів захисту. За його словами, він займався розносом їжі для окупантів. Він подолав шлях у кілька кілометрів, переховуючись від скидів з квадрокоптера та випадково вийшов на позиції прикордонників.

«Передають по рації, що в наш окоп звалився рашист. Побачив біле світло, яке виходить з траншеї. Відразу відступив, щоб його зустріти, як вчили, під перпендикулярним кутом. Коли він вже був на прицілі, я побачив, що він був без зброї. Це його врятувало від смерті», — розповідає Журналіст.

Протитанкіст на псевдо Обозний надав полоненому першу домедичну допомогу. «Протягом часу, коли він був у нас у підвалі, ми забезпечили його їжею, надали домедичну допомогу, все згідно з Женевською конвенцією. Всі його речі були зібрані в окремий мішок, який передався разом з ним. Якщо ми будемо відноситися до полонених так само як військовослужбовці РФ відносяться до нас то чим ми кращі від них?», — каже Обозний.

"Бачимо зусилля": Ворог розглядає Запорізький напрямок як "перспективний", має дедлайни, - Братчук

четвер, 25 липень 2024, 22:15

Російське військове керівництво поставило своєму окупаційному контингенту в Україні завдання щодо просування у Запорізькій області на кількох напрямках. Також Кремль вважає цей відрізок фронту "перспективним". Про це заявив представник Української добр...

Росіяни масово перекидають техніку та військові об'єкти до Кримського мосту: В "Атеш" пояснили, що відбувається

четвер, 25 липень 2024, 22:00

Агенти партизанського руху "Атеш" виявили, що росіяни масово перекидають системи ППО, авіацію, радіолокаційні станції та військові об’єкти до Кримського мосту. Про це інформує рух "Атеш", передають Патріоти України. Також партизани наголошують, що на п...