В другому параграфі рішення суд лаконічно описує події 2014 року: "18 березня 2014 року Республіка Крим була приєднана до Російської Федерації на умовах договору, укладеного того ж дня "Про прийняття Республіки Крим до складу Російської Федерації та створення нових складових частин в межах Російської Федерації", повідомляють Патріоти України з посиланням на "Європейську правду".
Що таке "Республіка Крим" і які ще факти передували "укладенню договору", суд не пояснив. І хоча з точки зору правової аргументації судового рішення це не є визначальним (суд не розглядав і не мав права розглядати питання належності Криму), такі формулювання у рішенні, м’яко кажучи, обурюють.
Експерти з міжнародного права вважають, що МЗС України має відреагувати на таку провокацію. Лишається сподіватися, що мовчання МЗС з цього приводу тимчасове, і ми скоро почуємо про жорстку реакцію на такі фрази в офіційному документі.
Підставою для скасування, як йдеться у рішенні Апеляційного суду Парижа, стало неправильне встановлення арбітражем своєї компетенції щодо розгляду справи. Українська компанія все ще має право оскаржити це рішення до касаційного суду протягом двох місяців, і вона планує це зробити.
Україна працює над удосконаленням технології дрономаток, щоб перетворити їх на справжні літаючі авіаносці, передають Патріоти України. Як пише Forbes, перші згадки про українські безпілотники, які переносять менші дрони, з’явилися ще в листопаді 2023 р...
Росія продовжує ігнорувати заклик США до припинення вогню в Україні, натомість нарощуючи жорстокі удари по мирних українських містах та селах. Після останніх таких ударів це стало очевидним навіть для президента США Дональда Трампа, який раніше постійн...