"Крига скресла. У РФ починаються серйозні проблеми - у грудні дефіцит бюджету Московії склав 3,9 трлн рублів", - експерт

"Дочекалися. На росії починаються серйозні економічні проблеми. У грудні дефіцит бюджету московії склав 3,9 трлн рублів. 2022 рік закрився з дефіцитом 3,3 трлн рублів. Це 50 млрд доларів. І це капець, як багато", - пише засновник рекрутингової агенції "Борщ", експерт ринку праці Сергій Марченко, передають Патріоти України, і продовжує:

"Для порівняння, Фонд національного добробуту, з якого фінансують дефіцит російського бюджету, складає всього 10,4 трлн рублів. З них абсолютна більшість – золото і валюти під санкціями, які московія не може продати.

Ліквідні активи - китайські юані. Їх 310 млрд (46,5 млрд доларів). Ще один такий провальний місяць, як грудень 2022 і покривати бюджетний дефіцит з ФНБ буде нічим.

Може, допоможуть доходи бюджету? Ніт! Основні доходи російського бюджету - експортні мита на продаж нафти. На початку вторгнення експортне мито на нафту становило 61,2 долари за тону. Через падіння ціни на російську нафту Urals, експортне мито на лютий 2023 складає ... 12,8 доларів за тону.

Доходи російського бюджету від нафти впали в 5 разів! І це не враховуючи падіння продажу нафти на 22% зафіксоване у грудні. Росія впаде. Ми переможемо".

Окупанти знищили комбайни в полі і видали їх за танки Leopard (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 18:50

Російські окупанти заявили, що з ударного вертольота Ка-52 знищили українську бронетехніку під час контрнаступу. Відповідний ролик опублікувало Міноборони РФ. На кадрах видно, як керовані ракети влучають у техніку. Росіянам розповіли, що це нібито німе...

ЗСУ влаштували потужну "бавовну" окупантам на Херсонщині - втрати ворога сягнули сотні вбитими і пораненими

вівторок, 6 червень 2023, 18:30

Російська армія і далі намагається наступати на кількох напрямках, проте ЗСУ псують плани окупантів. Зокрема, українські захисники вміло продовжують нищити ворогів на Херсонщині. Про це повідомляється у мережі. Так, зранку 6 червня у Новоолексіївці ЗСУ...