Крилата ракета "Нептун": Стали відомі нові подробиці випробувань в Україні нової потужної зброї (фото)

Платформи для нової зброї показали високу функціональність, після чого їх направили на льотні випробування "Нептуна".

До випробувань ракетного комплексу "Нептун" всі дослідні зразки машин для його перевезення пройшли багатокілометрові марші, подолавши до 2 тисяч кілометрів. Про це стало відомо з нових даних, отриманих щодо розробки ракетного комплексу "Нептун", передають Патріоти України.

Створені дані автомобілі на базі вітчизняних КрАЗ. Зазначається, що платформи показали високу функціональність, після чого їх направили на льотні випробування "Нептуна". Зараз їх повернули розробнику - Харківському підприємству "Машгідропривід" для продовження дослідно-конструкторських робіт. Після проведення випробувань фахівці вирішать, чи придатні вони до державних випробувань всього ракетного комплексу.

Як відомо, крилату ракету "Нептун" створило київське КБ "Луч". Крім самої ракети в комплекс входять самохідна пускова установка, транспортно-заряджаюча машина, а також транспортна машина.

Джерело: Апостроф

"Курс на тотальний розвал інституцій тягне нас униз швидше за будь-яку кризу", - експерт

понеділок, 25 травень 2020, 12:45

"Чи хочу я подальшого падіння рейтингу президента? Ні, не хочу, бо в умовах розвалу інституцій під впливом кризи країна може швидко зануритися в хаос, вигідний лише нашим ворогам. Я не хочу падіння від цивілізованого феодалізму статусів і привілеїв до ...

Хіти тижня. "Нет человека, нет проблемы": Чим закінчиться лікування Кадирова у Москві? - російський соціолог

понеділок, 25 травень 2020, 12:00

Рамзан Кадиров - єдиний глава суб'єкта федерації, якого Путін не може просто так зняти і забути. "Беспокоюсь я за него;) Ведь в Москве могут и залечить специально. Чекисты в этом деле мастера ещё со сталинских времён. А Кадыров и кадыровцы им давно поп...