Крилата ракета "Нептун": Стали відомі нові подробиці випробувань в Україні нової потужної зброї (фото)

Платформи для нової зброї показали високу функціональність, після чого їх направили на льотні випробування "Нептуна".

До випробувань ракетного комплексу "Нептун" всі дослідні зразки машин для його перевезення пройшли багатокілометрові марші, подолавши до 2 тисяч кілометрів. Про це стало відомо з нових даних, отриманих щодо розробки ракетного комплексу "Нептун", передають Патріоти України.

Створені дані автомобілі на базі вітчизняних КрАЗ. Зазначається, що платформи показали високу функціональність, після чого їх направили на льотні випробування "Нептуна". Зараз їх повернули розробнику - Харківському підприємству "Машгідропривід" для продовження дослідно-конструкторських робіт. Після проведення випробувань фахівці вирішать, чи придатні вони до державних випробувань всього ракетного комплексу.

Як відомо, крилату ракету "Нептун" створило київське КБ "Луч". Крім самої ракети в комплекс входять самохідна пускова установка, транспортно-заряджаюча машина, а також транспортна машина.

Джерело: Апостроф

"Надька пролетіла": Савченко встановила антирекорд на виборах у Раду, в мережі жартують

понеділок, 22 липень 2019, 15:28

У мережі посміялися над кількістю голосів, що віддали за Надію Савченко, яка балотуваласяяк мажоритарник на виборах до Верховної Ради в окрузі № 51 у Донецькій області, повідомляють Патріоти України. Так, Савченко набрала всього 8 голосів - це 1,20%. Н...

Хіти тижня. "Вийміть спочатку колоду із власного ока": Представник України поставив на місце Росію в ООН

понеділок, 22 липень 2019, 15:00

Володимир Єльченко зазначив, що в багатьох країнах світу, де проживають українці, відкривають школи, в яких діти навчаються українською, Кремль же в цьому питанні показує повну зневагу. Представник України в Раді безпеки ООН Володимир Єльченко поставив...