Крилата ракета "Нептун": Стали відомі нові подробиці випробувань в Україні нової потужної зброї (фото)

Платформи для нової зброї показали високу функціональність, після чого їх направили на льотні випробування "Нептуна".

До випробувань ракетного комплексу "Нептун" всі дослідні зразки машин для його перевезення пройшли багатокілометрові марші, подолавши до 2 тисяч кілометрів. Про це стало відомо з нових даних, отриманих щодо розробки ракетного комплексу "Нептун", передають Патріоти України.

Створені дані автомобілі на базі вітчизняних КрАЗ. Зазначається, що платформи показали високу функціональність, після чого їх направили на льотні випробування "Нептуна". Зараз їх повернули розробнику - Харківському підприємству "Машгідропривід" для продовження дослідно-конструкторських робіт. Після проведення випробувань фахівці вирішать, чи придатні вони до державних випробувань всього ракетного комплексу.

Як відомо, крилату ракету "Нептун" створило київське КБ "Луч". Крім самої ракети в комплекс входять самохідна пускова установка, транспортно-заряджаюча машина, а також транспортна машина.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Їй пасує: Меланія Трамп змінила імідж і з'явилася на публіці (фото)

понеділок, 30 листопад 2020, 2:00

Меланія змінила колір волосся, зробивши фарбування світлого тону. Перша леді та дружина чинного президента США Дональда Трампа Меланія з'явилася на публіці в новому несподіваному образі. На церемонії встановлення різдвяної ялинки в Білому домі вона про...

"Буде нарощуватися звинувачення нас, бо Кремлю непотрібна зустріч в нормандському форматі", - Арестович

понеділок, 30 листопад 2020, 0:32

У Кремлі дуже хочуть вийти на прямі переговори зі США із приводу війни в Україні. Росія шантажує Україну, поширюючи інформацію про зрив новорічного обміну полоненими. Про це повідомив речник української делегації в ТКГ Олексій Арестович, зазначивши, що...