"Крим - це Україна, і його потрібно віддати", - російський мільйонер (відео)

Російський мільйонер Євген Чичваркін вважає Крим українською територію. І наголосив, що Росія повинна повернути нашій країні окупований півострів. Про це підприємець розповів у програмі "Що це було", передають Патріоти України.

І додав, що до того ж для Росії окупований Крим є збитковим. "Я вважаю, що Крим – це Україна і його потрібно віддати", – заявив російський мільйонер.

За його словами, на півострові наразі існує достатньо неправильне, хворобливе середовище.

Криму немає з чого обирати, – Чичваркін

Євген Чичваркін вважає правильним, якщо в такій суперечливій ситуації Крим буде належати країні з:

  • високим рівнем доходу;
  • чесними та справедливими судами;
  • поліцією, яка добре працює.

Втім зауважив, що наразі жодна з країн не дотягує.

"Достатньо корупційну і злодійкувату владу в Україні вони змінили на бандитсько-чекістську Путіна. Ось за що 36% проголосували на референдумі, і близько 60% віддали за це голоси в Севастополі", – висловився бізнесмен.

Відтак він вважає, що Криму немає з чого обирати. І Росія, і Україні по-різному недорозвинуті. "Якщо говорити про свободу особистості, то в Україні людині дихається набагато легше. Тут зовсім інший відсоток у в'язницях. Набагато менше чекістів, силовиків, насилля", – підкреслив Євген Чичваркін.

Відтак вкотре підсумував, що Росія повинна віддати назад України окупований півострів.

Джерело: 24 канал

Прозвучало відверто іронічно: Пригожин анонсував "колосальний наступ" російської армії на Слов'янськ і Краматорськ

неділя, 28 травень 2023, 16:30

Після заявленого окупантами захоплення Бахмута перед російською армією "відкрито оперативний простір", який дає змогу розгорнути "колосальний наступ" із захопленням Краматорська, Слов'янська та інших міст українського Донбасу. Про це заявив ватажок "Гр...

"Вітер був у бік противника": В ЗСУ розповіли подробиці про застосування хімічної зброї окупантами

неділя, 28 травень 2023, 15:41

Російські окупанти застосували хімічну зброю проти бійців Збройних сил України біля Авдіївки. З української сторони втрат не має, бо вітер був у сторону ворога, інформують Патріоти України. "Днями зафіксовано викорситання хімічної зброї на Донецькому н...