Крим відновив сполучення з Туреччиною? Окупанти заявили про "кидалово" для України

В окупованому Криму повідомили, що Туреччина відновила поромне сполучення з півостровом, яке було зупинено ще в 2017 році, передають Патріоти України.

Судна між портами Керч і Зонгулдак ходитимуть раз на тиждень, повідомила директор автономної некомерційної організації "Південний регіональний центр підтримки експорту" Наталія Сєрова.

Однак пізніше стало відомо, що поромне вантажне сполучення між Кримом і Туреччиною лише знаходиться в стадії переговорів.
"Отримала зараз підтвердження, що у нас запущений паром Зонгулдак – Керч, раз на тиждень регулярні поставки", – повідомила вона.

"Триває друге оформлення вантажу. На нього ми будемо ставити вже експортний вантаж, що дасть можливість мінімізувати вартість логістики", – резюмувала Сєрова.

Зокрема у жовтні 2017 року влада Туреччини ухвалила рішення не приймати кораблі, що прибувають із портів окупованого Криму. Заборона стосувалася кораблів під будь-яким прапором.

Хіти тижня. Посли Естонії, Польщі, Словаччини та Латвії не поїхали з Зеленським до Одеси, а відвідали Краматорськ у День визволення міст східної України від російської окупації

субота, 11 липень 2020, 1:00

Офіційні представники найзатятіших лобістів України в ЄС та НАТО перед обличчям російської загрози, вирішили за краще солідаризуватися з нашим народом на прифронтовому Донбасі. Посли Естонії, Польщі, Словаччини та Латвії відвідали Краматорськ (Донецька...

Хіти тижня. "Как Порошенко выиграл у Зеленского в Печерском суде", - аналітик

субота, 11 липень 2020, 0:35

Домогтися потрібного рішення Печерського суду для Порошенка вважалося справою безнадійною. Проте йому це вдалося. "Сегодня, 8 июля, в Печерском райсуде Киева прошло уже третье заседание по вопросу об избрании Петру Порошенко меры пресечения. Заседание ...