"Криміналітет і брудні справи": Фейгін пояснив, як пов’язані Путін і ватажок "вагнерівців" Пригожин

Російський опозиціонер, правозахисник та адвокат Марк Фейгін переконаний, що так званий "кухар Путіна" Пригожин здійснював у Санкт-Петербурзі та інших містах "якісь особисті завдання та брудні справи" для Путіна, передають Патріоти України.

Правозахисник зазначає, що більшість осіб в оточенні Путіна походять з Санкт-Петербурга, адже Путін "має слабкість до людей, з якими він довго знайомий".

"Путін довіряє людям довго. Все-таки за ці десятиліття ми не бачили якихось суттєвих, радикальних змін у його оточенні. Є окремі вкраплення, але переважно він схильний до стосунків, що склалися за довгі роки", - пояснив Фейгін.

Так, за його словами, і Пригожин виявився земляком Путіна – він також із Санкт-Петербурга. Фейгін припускає, що очільник ПВК Вагнер був пов’язаний з петербурзьким криміналітетом, як і сам Путін.

"Путін був цьому не чужий. Він теж був тісно з ним (криміналітетом - ред.) пов'язаний у ролі чиновника. Але це не заважало йому ні як колишньому співробітнику КДБ, ні як чиновнику у Собчака. Він мав із ним тісні зв'язки. Я думаю, цей зв'язок виник у період 1990 років. Ми всього до кінця не знаємо. Але його заведено називати "кухарем" - тому, що він займався кейтерингом і мав державні підряди", - каже Фейгін.

"Думаю, що їх поєднує кримінальний, фінансовий, корупційний та особистий зв'язок. Подейкують, що Пригожин здійснював у Пітері та інших місцях для Путіна якісь особисті завдання, брудні справи", - зауважив адвокат.

Путін зробив передостанній крок, а за останній його можуть вбити, - Фейгін

неділя, 25 вересень 2022, 8:29

Мобілізація в Росії, оголошена президентом країни-агресора Володимиром Путіним, є "передостаннім кроком", на який він може піти у протистоянні з Україною та Заходом. Останній крок – застосування ядерної зброї, передають Патріоти України. Але якщо росі...

"Чий Крим?": Росіянам, які хочуть сховатися від мобілізації в Казахстані, влаштували перевірку (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 8:24

Мешканка Казахстану влаштувала перевірку чоловікові, який представився росіянином, і зателефонував їй запитати, чи здає квартиру в Алмати. Жіночка запитала в російського уклоніста, 'чий Крим?', передають Патріоти України. Відео опублікувало видання "Н...