"Кримський міст має бути знищено навіть після перемоги України", - Бабін

У ситуації війни Росії проти України Кримський міст відіграє ключову роль для військового угруповання окупанта на півострові. Ця споруда неодмінно має бути знищена, хоча наразі такої фізичної можливості практично немає, передають Патріоти України.

Жителі окупованих районів півдня материкової України, тікаючи від воєнних дій, вимушені незаконно перетинати кордон України і їхати в Крим, використовуючи півострів як пересадковий майданчик. При цьому окупанти намагаються використовувати чоловічу частину біженців як "гарматне м'ясо" у війні. Таку заяву в ексклюзивному інтерв’ю "Обозревателю" висловив дипломат, експостпред президента України в АР Крим Борис Бабін.

Після того, як крейсер "Москва" пішов на дно, почали активно обговорювати тему знищення Кримського мосту. Яка ваша думка з цього приводу? Чи може цей об’єкт бути корисним для нас після деокупації півострова?

– Передусім ми маємо тематичні заяви повноважних українських представників про те, що наразі фізично важко або неможливо знищити чи істотно пошкодити цю споруду. За умов конфлікту, що триває, значущість цього мосту для окупантів є винятковою, оскільки вони перекидають ним зброю, забезпечують інше військове постачання.

Сьогодні Кримський міст відіграє ключову роль у діяльності російського військового угруповання на півдні України, починаючи від Маріуполя і закінчуючи Херсоном. Це очевидно, якщо подивитись на мапу.

Питання знищення мосту має стояти, але тут є два ключових фактори, зокрема ситуація на момент знищення. На сьогодні його знищення переважає над будь-якими викликами. Друге – ми не ведемо загарбницької війни, ми ведемо оборонну війну проти ворожої агресії. За таких умов наша перемога передбачає відновлення України в кордонах, що були порушені в лютому 2014 року.

Кавказький берег Кримського мосту не є Україною, якщо не враховувати острів Тузла. Тому після нашої перемоги там все одно залишиться державний кордон. З яким державним утворенням ми матимемо там кордон – це вже друге питання. Якщо там буде російська влада, за жодних обставин я не бачу ніякої доцільності збереження цієї споруди.

Єдина проблема полягає в тому, що його знищення або припинення існування не має заважати нашому судноплавству в Маріуполі і Бердянську, які після деокупації будуть відновлені як торговельні порти.

З 30 квітня окупанти "закривають" Крим – забороняють в’їзд та виїзд з півострова через проблеми з мобілізацією. Як думаєте, чи багато буде охочих взяти зброю до рук та піти воювати проти українців серед росіян, які колонізували Крим?

Джерело: Обозреватель

ППО спрацювала! Росія запустила 7 ракет по Дніпропетровщині, 6 вдалося збити - є руйнування

вівторок, 5 липень 2022, 7:30

Близько четвертої години ранку 5 липня у Дніпрі та області пролунали щонайменше чотири гучні вибухи, які виявилися черговою атакою Росії. Ворог випустив по регіону сім ракет, майже всі з яких збили сили ППО, передають Патріоти України. На щастя, минуло...

Спрацювали на відмінно: ЗСУ підірвали склади з боєкомплектами ворожої артилерії на Харківщині (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 7:18

Склади з боєкомплектом російських окупантів в Україні продовжують злітати у повітря. Цього разу поменшало запасів зброї у загарбників, які воюють з українськими воїнами на Харківщині, передають Патріоти України. . Завдяки злагодженій роботі авіарозві...