Критична допомога зростає: Велика Британія надасть Україні ракети для протидії Росії, - посол

Велика Британія надасть Україні ракетне озброєння для кораблів, щоб протистояти Росії на Чорному й Азовському морях. Про це в інтерв’ю “Радіо НВ” повідомив український посол у Великій Британії Вадим Пристайко, зазначають Патріоти України.

“Британія шукає друзів, і Україна на цю роль у принципі підходить. Попри багаж проблем, які тягне дружба з нашою державою, а це насамперед протистояння з РФ, Британія готова до такого кроку”, — сказав він.

Посол зазначив, що про підтримку Великої Британії свідчить постачання озброєнь. Так, між країнами вже уклали військові угоди на суму 2 мільярди доларів.

Згідно з угодами, планують реалізувати чотири конкретні проєкти. Зокрема, ідеться про спорудження в Шотландії двох кораблів, які переобладнають під потреби ЗСУ, а також будівництво кораблів спочатку на британських, а потім і на українських верфях.

“І це ракетне озброєння. Уперше наші Збройні сили отримають реальну зброю, ракети, які нам дозволять що-небудь протиставити Росії в Чорному й Азовському морях”, — додав Пристайко.

Як відомо, британські військово-транспортні літаки C-17A Globemaster III здійснили сьомий рейс з черговою партією гранатометів NLAW для України.

Нагадаємо, що уряд Великої Британії вирішив направити до Польщі додаткових 350 військовослужбовців у рамках посилення східного флангу НАТО у відповідь на агресивну політику Росії.


Українські морські піхотинці відзвітували про успіхи на фронті за добу

неділя, 29 січень 2023, 14:40

Морські піхотинці за минулу добу знищили танк, сховище з боєприпасами, а також ліквідували 7 російських окупантів. Про це повідомив прес-центр Командування Військово-морських сил ЗСУ, передають Патріоти України. Остаточні втрати російського ворога уточ...

Всидіти на двох стільцях не вдасться?: США готують попередження Туреччині через допомогу РФ в обході санкцій

неділя, 29 січень 2023, 14:00

Речник Мінфіну США повідомив, що заступник міністра фінансів з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон 2 – 3 лютого відвідає Анкару та Стамбул, де проведе зустрічі з представниками уряду, бізнесу й фінансових установ, повідомляют...