Критична ситуація з продовольством може спровокувати народні бунти, - кремлівські інсайдери про ситуацію в РФ

За повідомленнями інсайдерів днями у Кремлі було представлено аналіз поточної ситуації в економіці та зроблено прогноз на найближчі два роки. У процесі проведення аналізу бралася за основу ситуація в країні та дані на 31 жовтня 2022 року, передають Патріоти України.

На думку російських експертів, вже у 2024 році на росію очікує продовольча криза, зростання бідності, падіння реальних доходів населення. І все це відбуватиметься з галопуючою швидкістю.

Саме 2024 року критична ситуація з продовольством може спровокувати народні хвилювання, що переростуть у бунти.

Так, у звіті вказується, що 2024 буде найскладнішим для росії з 1991 року. Економісти впевнені, що 1990-і роки здаватимуться роками процвітання та достатку порівняно з 2024.

Але проблеми будуть не лише з продовольством, а й із забезпеченням потреб у ліках. Ситуація в медицині не просто не віщує нічого доброго, а з високою ймовірністю рухається до критичної відмітки.

Що цікаво, за даними інсайдерів, у 2024 році росії потрібна буде гуманітарна підтримка, інакше на населення деяких регіонів очікує голод. Ось тільки доповідь не особливо вразила путіна, для нього така «довгострокова» перспектива сьогодні не є актуальною.

Україна отримала можливість гарантувати звільнення ЗАЕС - Зеленський

четвер, 28 вересень 2023, 23:41

Україна увійшла до складу Ради керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Це дозволить впливати на рішення, які обов’язкові для виконання усіх членів цієї організації. Про це повідомив у традиційному вечірньому зверненні у четвер, 28 ...

Міноборони Білорусі звинувачує польський військовий вертоліт у вторгненні на територію країни, у Польщі відреагували

четвер, 28 вересень 2023, 23:15

У Міноборони Білорусі заявили, що 28 вересня о 15:02 засобами радіолокаційного виявлення ВПС та військ ППО було зафіксовано наближення повітряного судна Польщі до білоруського кордону. Про це повідомляє видання Zerkalo, передають Патріоти України. За і...