Кривава іронія Четвертого рейху: Синові вбитого російськими спецслужбами за наказом Х*йла Олександра Литвиненка принесли повістку

Анатолій Литвиненко отримав повістку

Синові вбитого у Лондоні російськими спецслужбами Олександра Литвиненка Анатолію принесли повістку в рамках так званої часткової мобілізації в РФ. Про це повідомляє The Guardian.

28-річний Анатолій розповів, що до його московської квартири завітали представники військкомату, щоб мобілізувати його на війну з Україною.

«Друзі сім'ї, які зараз там мешкають, відчинили двері, і побачили двох офіцерів російської військової адміністрації, які запитали, чи я вдома. Друзі повідомили їм, що мене не було вдома понад 20 років», – розповів Литвиненко.

Батько Анатолія, Олександр Литвиненко, помер у лікарні Університетського коледжу Лондона 23 листопада 2006 року у віці 43 років від променевої хвороби.

Він майже 10 років працював у радянському КДБ, а потім у російській ФСБ, де дослужився до чину підполковника.

Однак після того, як Литвиненко став критиком російської влади, у 2000 році він був змушений втекти до Великої Британії, побоюючись за свою безпеку.

Незадовго до смерті він отримав британське громадянство.

Литвиненко був отруєний радіоактивною речовиною полоній-210, яку йому додали у чай в барі лондонського готелю «Міленіум» 1 листопада 2006 року.

Вважається, що до отруєння причетна ФСБ і що наказ віддав особисто Володимир Путін.

"Перед нами "музиканти" стоять, там взагалі "м’ясо": Окупант відверто розповів про втрати (аудіо)

понеділок, 30 січень 2023, 23:00

Армія країни-агресора РФ щодня зазнає втрат на війні в Україні. Бійці Збройних Сил нашої держави активно знищують окупантів. Про це вкотре стало відомо із перехопленої розмови військового злочинця РФ із родичем. Запис опублікувало Головне управління ро...

Тероризувала увесь регіон: В Одесі СБУ затримала банду чеченського авторитета (фото)

понеділок, 30 січень 2023, 22:43

В Одесі представники Служби безпеки України затримали банду чеченського авторитету Омара Бекаєва на прізвисько "Омар Уфімський". Зловмисники неодноразово тероризували мешканців усього регіону, зазначають Патріоти України. Як повідомляє пресслужба відом...