Кубань, Курщину і кого там ще? Віце-прем'єр Кулеба потроллив спікера Держдуми РФ Володіна

Дмитро Кулеба висловив впевненість, що кілька областей залишать не Україну, а Росію.

Віце-прем'єр-міністр України Дмитро Кулеба з гумором відповів голові російської Держдуми В'ячеславу Володіну на загрозу «відокремлення від України кількох областей». На своїй сторінці в Facebook Кулеба написав, що «ніхто нікуди не вийде», передають Патріоти України.

«Будуть тільки повертатися окуповані Росією території. Ну і ми готові прийняти до складу України пару областей РФ. Виключно заради відновлення історичної справедливості та демократичного управління, впровадження європейських стандартів життя», - з сарказмом уточнив чиновник.

Раніше на скандальне висловлювання Володіна відреагував міністр МВС Арсен Аваков, який закликав Володіна «говорити частіше», так як «це допомагає українцям краще розуміти справжні наміри "русского мира".

З архіву ПУ. Похорон недонадімперії: "Росія сама відмовиться від Криму і поверне його Україні", - Умланд

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:00

В майбутньому утримувати під контролем анексований Крим для Росії буде складно як з фінансової, так і політичної точки зору. Про це заявив в коментарі "Радіо Свобода" старший експерт Програми європейських, регіональних і російських досліджень Українськ...

"Спочатку зустрівся із главами парламентських фракцій": Мирослав Гай звернув увагу на цікаву тактику Блінкена

п’ятниця, 7 травень 2021, 11:59

"Я так розумію, що США намагаються зрозуміти всі позиції, всі точки зору, тому що політика України зараз непередбачувана", - зазначив Гай. За його словами, Блінкен оцінював "температуру по палаті", так як Захід бентежать непослідовні заяви Банкової про...