Куди Путін направить першу партію мобілізованих: Експерт назвав пріоритетний напрямок для РФ

Мобілізація, яку у Росії оголосив очільник Кремля Путін, триває. Тож, пріоритетним для окупантів напрямком експерти називають Херсонську область, передають Патріоти України.

За словами політолога Андрія Вігірінського, частину мобілізованих відправлять до росгвардії, щоб забезпечувати безпеку всередині самої РФ, оскільки мобілізація зустрічає опір пересічних громадян.

На думку експерта, кількість людей, які будуть охоплені мобілізаційними заходами буде розширюватися, саме тому російські каральні органи потребують підсилення. Іншу ж частину свіжого "гарматного м'яса", ймовірно, кинуть на південний напрямок Херсонської області, який сьогодні для загарбників є пріоритетним.

Постійне вибивання противника з позицій потребує заміщення новою "силою". Отже, цілком ймовірні інші місця наступу ЗСУ, зокрема, Запорізька область.

"Для нас вкрай важливим, з точки зору деокупації Півдня, є напрямок Запорізької області, який дозволить розрізати редути противника, якщо просунутися вниз до Азовського моря і далі вже рухатися на Захід до узбережжя Чорного моря", - зазначив Вігірінський.

Росіяни будуть заміщати позиції, які українські захисники вибиватимуть. Але не все "гарматне м'ясо", яке встигнуть назбирати росіяни, вдасться організовано перемістити в ці місця, тобто це буде "порційне заміщення".

"Тому йдеться навіть не про підсилення, тому що воно може бути якісним. Мовиться про кількісне заміщення й воно далеке від поняття якісного", - сказав він.

"Говорили про українську кризу": Спецпредставник Китаю розпочав європейське турне з Росії

неділя, 3 березень 2024, 23:54

Переговори будуть єдиним способом припинити бойові дії в Україні. Про це за результатами переговорів спеціального представника уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуея і заступника міністра закордонних справ Росії Михайла Галузіна у Москві повідомило МЗС К...

У ЗСУ назвали найгарячішу точку на Бахмутському напрямку

неділя, 3 березень 2024, 23:02

Наразі на Бахмутському напрямку противник продовжує атакувати населений пункт Іванівське. Українські захисники тримають оборону в Богданівці та Іванівці. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш у телемарафоні, перед...