Куди рулить режим Зеленського: Кримінальне переслідування Порошенка може розколоти Україну

Під час передвиборчої гонки тоді ще кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що його опонент іде на другий термін, щоб уникнути першого терміну – тюремного.

Кримінальна справа, відкрита Державним бюро розслідувань (ДБР) проти п’ятого президента України і чинного нардепа Петра Порошенка, може розколоти українське суспільство. Про це пише британський журналіст Олівер Керролл у своїй колонці на the Independent, передають Патріоти України.

На його думку, ДБР зробило найбільш серйозний крок за весь період свого існування, звернувшись до Верховної Ради із запитом про зняття недоторканності з Порошенка.

“Цей крок знаменує собою різке підвищення ставок у протистоянні старого й нового режимів у країні”, – вважає Керолл.

Він нагадав, що під час передвиборчої гонки тоді ще кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що його опонент іде на другий термін, щоб уникнути першого терміну – тюремного.

“Тоді мало хто сприйняв це як серйозну погрозу”, – пише журналіст.

Керрол зазначив, що корупція в Україні вже давно є однією з головних тем, оскільки боротьба з нею не так проста, як здається. Водночас кримінальне переслідування екс-президента країни, нехай навіть незалежним органом, «різко контрастує з очевидним небажанням президента Зеленського відновлювати активи союзників, обвинувачених у правопорушеннях». Журналіст додав, що справа проти Порошенка може розколоти Україну, що точно “не в її довгострокових інтересах”.

Прес-секретар Путіна спростував "зміну курсу в українському напрямі"

субота, 25 січень 2020, 15:58

За словами Дмитра Пєскова, указу про відставку Суркова поки немає. «Будь-які слова про зміну курсу по Україні не відповідають дійсності і відображають лише особисту точку зору тих, хто про це говорить», — заявив Пєсков. Також Дмитро Пєсков прокоментува...

Можливий відхід Суркова: Що це означає для України

субота, 25 січень 2020, 15:30

Мінські домовленості стають ключовим питанням. Сурков завжди був проти перегляду їх як таких. "Якщо інформація про відхід радника Путіна Владислава Суркова є правдою через "зміну курсу по Україні", то ми отримаємо наступну картину. Головним по Україні ...