
Народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Нестор Шуфрич з трибуни Верховної Ради "послав" угорською нардепа та голову Закарпатської організації "Слуги народу" Миколу Тищенка, передають Патріоти України.
Інцидент стався на засіданні парламенту в середу, 2 червня. Причина – кадрові перестановки в Міжпарламентській групі дружби з Угорщиною.
"Вчора сталася дивна річ. З 63 членів групи терміново скликали 34 представників "Слуги народу" і відкликали з постів співголів двох народних депутатів, двох, до речі, єдиних угорців у цій Раді – це мене і мого колегу Валеру Лунченка. Заради чого? Та ми всі зрозуміли! Заради того, хто є третьою за впливом людиною в Україні: після президента, після Єрмака ... Коля! – заявив Шуфрич, обурюючись. – У Лукашенка – свій Коля, а у Зеленського – свій".
"Коля, ну який ти угорський, ти ж Оболонський, куди ти прешся?!" – додав Шуфрич та "послав" Тищенка угорською мовою, зірвавши оплески. При цьому свій вислів нардеп закінчив фразою "давай до побачення".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...