Куди зникли 20 осіб? Аналітик CIT викрив окупантів у спробі приховати втрати "вагнерівців" у Кадіївці

Внаслідок удару ЗСУ по базі ПВК Вагнера на стадіоні в Кадіївці (Стаханові) на Луганщині загинуло щонайменше 20 російських найманців. РФ водночас намагається приховати свої втрати. Таку думку в інтерв'ю "Радіо НВ" озвучив дослідник Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов. Нагадаємо, що ліквідацію ворожої бази було здійснено 9 червня, передають Патріоти України.

Ймовірно, цей удар став можливим завдяки TikTok-відео, яке знімали "вагнерівці" в Україні, вважає аналітик. Так, один зі своїх роликів окупанти з ПВК зняли в дитячо-юнацькій спортивній школі в місті Кадіївка. За кількасот метрів від цієї установи і стоїть стадіон, який став базою російських найманців. "Ситуація така. Побачили це відео; з'ясували, де воно було знято; відправили туди дрон; і він уже знайшов цю базу на стадіоні, по якій було завдано удару", – пояснив Михайлов.

Він нагадав, що схожим чином противник здав свої позиції на початку боїв за Сєвєродонецьк. Тоді російський пропагандист Олександр Коц зняв, як стріляє важкий міномет "Тюльпан". Ця зброя РФ згодом була знищена ЗСУ за 100-200 м від тієї позиції, що потрапила на відео Коца.

"Є певне підтвердження, що "вагнерівці" насправді зазнали втрат. Якщо подивитися на звіт так званого міністерства надзвичайних ситуацій "ЛНР", які кажуть, що в цьому районі було 22 особи. Але вони описують лише двох жінок похилого віку. Де ще 20? Незрозуміло. Вони визнають, що стадіон був зруйнований, тому можна припустити, що саме ці 20 [осіб], про які у звіті нічого немає, – "вагнерівці", які повинні були загинути", – зазначив дослідник Conflict Intelligence Team.

Опинився на фронті через 4 дні після повістки: ЗСУ взяли в полон нещодавно мобілізованого бурята

четвер, 29 вересень 2022, 8:22

Українські військові взяли в полон росіянина з Улан-Уде, якого мобілізували 18 вересня. Чоловіка одразу кинули на фронт як "гарматне м'ясо" без військових навичок. Відео вже розлетілось в ермежі. Між його мобілізацією та перекидання на фронт пройшло вс...

Страта Каддафі переслідує Х*йла з новою силою: Путін почав знов втрачати рейтинг

четвер, 29 вересень 2022, 8:16

Росіяни не простили тирану чмобіків, і це лише початок. Рейтинг президента Росії Володимира Путіна після оголошення "часткової" мобілізації почав знижуватися. Глава Кремля втратив одразу 6% за останній місяць. Такі дані у середу, 28 вересня, наводить в...