Кухар Путіна висміяв колишнього главу "Роскомосу" через форму НАТО (фото)

Наближені до російського диктатора Володимира Путіна прибічники війни в Україні почубилися між собою. Так, власник приватної військової компанії «Вагнер» Євген Пригожин, відомий як «кухар Путіна», розкритикував колишнього главу «Роскомосу» Дмитра Рогозіна, який приїхав на фронт у натівській формі, повідомляють Патріоти України.

«Ми вже бачимо, як чудово літають наші супутники і як ми просунулися у цьому напрямку. Вважаю, що такого роду поїздки абсолютно марні і ні до чого позитивного не призводять. Думаю, що якби він спробував з кимось із вагнерівців зустрітися, то його навряд чи прийняли б.

В принципі, підрозділи ПВК «Вагнер» досить добре підготовлені та уважно відстежують у прицілі представників НАТО. Тому якби людина в натівському одязі наблизилася до позицій ПВК «Вагнер», то, гадаю, ми б відправили її у пластиковому мішку для опізнання», – сказав Євген Пригожин.


Загострення очікується в лютому і березні: Боєць ЗСУ назвав два сценарії наступу Росії

неділя, 5 лютий 2023, 8:40

Розглядаються дві основні версії можливого нового наступу окупантів Росії на Донбасі. Перша - ворог піде на забій, як було раніше. Друга передбачає мінімізацію ризиків з їхнього боку, оскільки росіяни розуміють, що несуть серйозні втрати. Аналіз ситуац...