
Україна не очікує прориву після розмови президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна. Сторони максимально висловлять свої позиції. Про це заявив голова МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі "Свобода слова" на ICTV, зазначають Патріоти України.
Він зазначив, що після розмови двох лідерів почнуть роботу команди з розвитку ситуації.
"У житті можливо все, але я б не очікував завтра якихось проривів. Думаю, завтра кожна сторона заявить своє максималістське бачення і логіку подальших дій. А потім будуть працювати різні команди над тим, як буде розвиватися ситуація", - заявив міністр.
Кулеба вважає, що президент РФ почує чіткі сигнали від Байдена.
"Думаю, що завтра президент Путін почує чіткі сигнали від президента Байдена. Що зроблять партнери України в разі, якщо Путін вдасться до військової операції проти нашої держави", - сказав міністр.
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...