Відеоконференція за участі міністрів закордонних справ Німеччини, Франції, України та Росії підтверджена на 30 квітня. Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на власні джерела, зазначають Патріоти України.
"Відеоконференція 4 глав МЗС країн "нормандської четвірки" підтверджена на 30 квітня", - сказав співрозмовник видання.
За даними джерел, останнім міністром, який дав згоду на переговори, став глав МЗС РФ Сєргєй Лавров. При цьому попередні повідомлення російського міністерства вказують на те, що домовленість була досягнута за участі німецької сторони.
"Міністри домовилися врахувати розвиток ситуації при підготовці відеоконференції глав зовнішньополітичних відомств "нормандської четвірки", дата якої буде додатково узгоджена", - йшлося у повідомленні 16 квітня після телефонної розмови Лаврова з німецьким міністром Гайко Маасом.
Після цього було остаточно узгоджено проведення переговорів у форматі відеоконференції.
Раніше глава Офісу президента України Андрій Єрмак висловлював сподівання на проведення саміту у "нормандському форматі" на рівні лідерів країн у квітні.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...