Кулеба розповів, чому Україна не може розірвати відносини з Росією

Україна не може розірвати відносини з Росією: Кулеба назвав причину

Україна не розірвала дипломатичні відносини з Росією заради можливості захищати інтереси українських громадян, які перебувають в полоні. Про це в інтерв'ю "Главкому" заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, зазначивши, що "нинішня конфігурація є найбільш збалансованою і ефективною", зазначають Патріоти України.

Кулеба зазначив, що "ми робимо правильно, не повертаючи посла в РФ", проте розірвати відносини з РФ і вибрати варіант європейського посередництва в спілкуванні з агресором Україна не може.

"Беремо Польщу. У нас сотні політв'язнів, судових процесів, які треба відвідувати. У нас є генконсульство в Ростові-на-Дону, а генконсульства Польщі в цьому місті немає. Тому треба практично до всього цього підходити. Політично розірвання відносин у 2014 році було б правильним жестом, я ніколи цього не заперечував.

Але юридично, з точки зору захисту інтересів своїх громадян, а Росія, по суті, полює на них в окупованому Криму, у себе на територіях, це була б помилка. Нам потрібна там обмежена дипломатичну присутність для захисту інтересів українських громадян в РФ", – розповів дипломат.

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...