Кульгавий і з дивними залисинами: В окупованому Криму помітили Путіна (відео)

Президент Росії Володимир Путін приїхав до окупованого Севастополя 18 березня з нагоди дев’ятої річниці анексії Криму. Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України.

У Севастополі російський диктатор, ордер на арешт якого напередодні видав МКС, відвідав школу мистецтв та дитячий центр "Корсунь" у районі Херсонесу Таврійського.

Раніше спікер очільника Кремля Дмитро Пєсков анонсував, що Путін має взяти участь у відкритті значущого культурно-історичного об'єкта. Раніше очікувалося, що президент РФ приєднається до заходу через відеозв'язок.

Зауважимо, Путін 18 березня 2014 року підписав угоду, якою анексував український Крим, начебто "приєднавши"його до РФ. Російська влада тепер святкує цю дату як "День возз'єднання Криму з Росією".


Росія у травні запустила по Україні понад 300 іранських дронів: У Британії назвали головну мету ворога

понеділок, 5 червень 2023, 9:44

Протягом травня 2023 року Росія запустила по Україні понад 300 іранських дронів-камікадзе серії "Shahed". Це найінтенсивніше використання цієї системи озброєння на сьогоднішній день. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії із посиланням на дані с...

Навіщо Росія тероризує Україну в повітрі: Генерал-лейтенант назвав цілі регулярних атак РФ

понеділок, 5 червень 2023, 9:33

Російські окупанти мають кілька цілей у повітряній війні проти України - від психологічних до спроб знизити потенціал наступальних дій. Ракетними ударами по цивільній інфраструктурі вони також намагаються виснажити українські ППО, спершу виявивши розта...