"Кулю в потилицю": Як найманці з ПВК "Вагнера" намгаються "стимулювати" інших йти в наступ (аудіо)

Найманці приватної військової компанії "Вагнер" займаються розстрілом своїх товаришів по службі. Таким чином окупанти "стимулюють" інших загарбників іти у наступ. Також "вагнерівці" порожують тортурами своїм товаришам по службі за відмову виконувати накази. Про це свідчить аудіоперехоплення, яке є у розпорядженні OBOZREVATEL, передають Патріоти України.

Один із російських терористів звернувся до найманця з позивним "Акробат" і наказав розстрілювати своїх. Зокрема, групу одного з окупантів мають намір таким чином "простимулювати" перед наступом.

Крім того, окупант погрожує своєму товаришу по службі "довгою смертю", якщо наказ про самоліквідацію найманця не буде виконано. Також в аудіоперехопленні терорист каже, що група найманців ПВК "Вагнер" зобов'язана "зачищати вдома".

"Так, "Акробат", записуй: передать "Койоту", щоб він розстріляв Устінова, брав його групу і з групою Устінова самостійно пересувається вперед і йде зачищати вдома. Тим більше, один уже зачищений. Там можна спокійно перестрибнути і далі рухатися. Якщо він , с*ка, не застрелить його там, і Устінов якимось чином дійде до сюди, то він помиратиме довго", – каже терорист.

Джерело: Обозреватель

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...