Куму і без нього скандалів вистачає: Мецгер заявив, що звільняється з посади голови "Укрексімбанку". Написав заяву

Евгений Мецгер (Фото - Евгений Мецгер - Facebook)

Сьогодні, 11 жовтня, Євген Мецгер заявив, що написав заяву про звільнення з посади голови правління АТ Укрексімбанк. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook і опублікував фотокопію заяви, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні я написав заяву про звільнення з посади голови правління АТ Укрексімбанк. Це логічний крок – єдино можливий в ситуації, коли потрібно відвернути негативні наслідки для банку", – написав Мецгер.

За його словами, написання заяви про відставку стало результатом його власної оцінки того, що сталося в банку.

"Ще раз стверджую – укладаючи угоди з клієнтами банку, наші співробітники завжди дотримувалися вимог закону, правил і процедур банківську діяльність", – написав Мецгер.


"Держпереворот" за звільнення Єрмака: Арахамія заявив, що 1 грудня силовики на Печерську "все будуть блокувати"

вівторок, 30 листопад 2021, 20:09

Давид Арахамія не виключає ймовірність масових акцій біля Верховної Ради 1 грудня. За його словами, є багато зацікавлених осіб в цьому, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ . Може відбутись акція за участі різних організацій. Про це...

"Суми" і "Фастів": Українські військові випробували катери Island, які прибули зі США (фото)

вівторок, 30 листопад 2021, 19:59

Українські військові випробували катери Island "Суми" і "Фастів", які прибули зі США. Про це повідомили представники командування ВМС ЗСУ, передають Патріоти України. Уряд США передав катери Р192 "Суми" та Р193 "Фастів" українським збройним силам у лис...