
Російський окупант, чия рота була розбита в Україні, після бою записав відеозвернення, у якому розповів про важкі втрати агресора та натиск українських військ. Він поскаржився, що загарбників кинули в бій під потужний вогонь Збройних сил України з одними автоматами, без підтримки артилерії, передають Патріоти України.
Відповідні кадри були записані одразу після битви та розлетілися по мережі. "Ледве з***ався, відправили на посилення, на підкріплення – 15 осіб на позиції було. Прийшли 300-ті та 200-ті, як почали поливати, пташка (дрон. – Ред.) змалювала н***й. Почали стелити, з трьох сторін накрили", – розповів військовий РФ.
Він додав, що, швидше за все, його рота була повністю знищена. "Діман Булахов зі мною був – як у**ало одразу навпіл, 80-ка або 120-ка, х** знає. Він з іншого боку заходив. Серьога Шеменєв на рації на іншу позицію заходив... Мовчать, нікого немає... Не знаю, один залишився – не один... С***, прийшли там шматки м'яса, шматки крові ї****, там просто твориться п****ць повний. Може, хтось ще кудись з'****ся, але, думаю, роті п***ць, роту роз***ли", – сказав загарбник.
За словами окупанта, ротний відправив їх у бій, знаючи, що там коїться. "З автоматами х**і ми там зробимо – арти, підтримки ніякої. Нічого ніде не стріляє, по нам з трьох сторін ї**шать. Там дві бехи (БМП. – Ред.) працювало з боку, як уї**ло, димяра повалив. П**** "бехам" – напевно, спалили".
Російський військовий додав, що армію РФ в Україні жорстко б'ють, тоді як російська пропаганда твердить про "успіхи" окупантів. "Нам по телеку п****ть, що ми "абрамси" тут пачками палимо, "леопарди", а тут нас ї***ать. Не знаю, що робити, де наші, де не наші, куди відступати. Ну, там реально просто м'ясо. Не знаю, мамо, виживу – не виживу, куди зараз потраплю, в який котел, під який обстріл. Якщо що, не поминайте лихом", – сказав загарбник.
Увага! Відео 18+! Містить ненормативну лексику!
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...