"Купував удвічі дешевше, а продавав утричі дорожче": У мережу злили нові "плівки Єрмака"

У мережі з’явилася ще одна скандальна "плівка", на якій нібито фігурує брат керівника Офісу президента Денис Єрмак. Публікація про його "легальний заробіток грошей" з’явилася у Telegram-каналі "д'Ермак", передають Патріоти України.

"Пригадуєте, що він купує науково-дослідницькі проєкти. Це для того, щоб продавати їх кандидатам на державні посади", – йдеться у повідомленні. Автори стверджують, що у такий спосіб Денис Єрмак "заробляє на тих, кого прилаштувати на роботу не може", і називають це "звичайним бізнес-проєктом".

"Але в кого він їх купує? Розробляє НДП – інститут стратегічних досліджень, який підпорядкований Державному управлінню справами. Там таким торгують не перший рік. Денис Єрмак купує удвічі дешевше, а потім продає утричі дорожче", – резюмують у повідомленні.

Це "вирок" для країни: Зеленський виступив з важливою заявою щодо жорсткого карантину

четвер, 22 жовтень 2020, 15:15

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про введення жорсткого карантину в країні. Про це повідомляє ТСН. Останнім часом в Україні фіксують щоденний приріст інфікованих COVID-19 6-7 тисяч. Глава держави підкреслив, що суворий карантин в кра...

Хіти тижня. "Клейма негде ставить! Бред!": Підручник історії України обурив росіян на ток-шоу Соловйова (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 15:00

Підручник історії України та параграф про україно-російську війну викликав скандал в прямому ефірі ток-шоу Володимира Соловйова. Один з експертів російської програми Дмитро Куликов обурився, побачивши підручник для школярів 11-го класу, в якому дано оц...