"Куратор Собчак - Кирієнко". Марк Фейгін розповів, яку роль відіграє піднтрольна Кремлю "опозиціонерка"

Колишній депутат Держдуми РФ, а тепер опозиційний блогер Марк Фейгін в інтерв'ю НВ описав роль підконтрольної Кремлю "опозиціонерки" Ксенії Собчак, передають Патріоти України.

"Собчак – це богема, безумовно, частина путінської системи, але вона не входить до еліти. Богема - обслуга, яка, швидше, виконує рішення еліти. При цьому така обслуга може бути різною: від пропаганди до культурних діячів", — пояснив Фейгін НВ.

Він зазначив, що вона "продає себе як незалежну журналістку, якою вона, зрозуміло, не є ні за своїм змістом, ні за своїми відносинами в середовищі влади".

Російський опозиціонер сказав, що близькість Собчак до влади як такої ні для кого не є секретом, а її безпосередній куратор у Кремлі Сергій Кирієнко.

"Мама у неї член Ради Федерації від Туви, вихідцем з якого є Сергій Шойгу, міністр оборони. Охоронцем у дитинстві у Собчак був Віктор Золотов – нинішній голова Росгвардії (з Собчак у нього дуже теплі тісні стосунки)", - нагадав Фейгін. Він також звернув увагу на те, що Собчак не є явною противницею війни та російського диктатора Володимира Путіна.

"Вона дотримується правил, не порушує їх. Звісно, їй може це все не подобатися - те, що відбувається, але вона вигодонабувач від усієї цієї системи всі ці роки, всі 25 років [час правління Путіна]. З чого їй міняти шило на мило? Її чоловік Костянтин Богомолов обласканий владою всіма місцями, якими тільки можливо, є художнім керівником театру, заробляє гроші скажені бюджетні, близький до [мера Москви Сергія] Собяніна так само, як і вона", - констатував російський опозиціонер.

У ніч на 26 жовтня російська псевдоопозиційна журналістка Ксенія Собчак втекла з Росії. Вона виїхала до Литви через Білорусь. Директор департаменту держбезпеки Литви Дарюс Яунішкіс повідомив, що Собчак в'їхала як громадянка Ізраїлю і має право перебувати у країні до 90 днів.

Собчак виїхала на тлі арешту її комерційного директора Кирила Суханова та колишнього головного редактора Tatler Аріана Романовського (Кузьміна) у справі про нібито вимагання у голови корпорації Ростех Сергія Чемезова.

Крім того, у ЗМІ також з'явилися повідомлення про те, що у Собчак також пройшли обшуки. Сама пропагандистка свій від'їзд з РФ поки що не коментувала.

Нагадаємо, що російський диктатор Володимир Путін у 90-х працював на її батька, тодішнього мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака. Крім того, кремлівський режим використовував псевдоопозиціонерку як так званий спойлер для відтягування голосів противників чинної влади під час президентських виборів в РФ у 2018 році.

Підписали відразу кілька контрактів: Україна отримає нові французькі установки Caesar

субота, 30 вересень 2023, 23:16

Україна підписала кілька контрактів із військовими компаніями із Франції. Зокрема, стосовно додаткових самохідних артилерійських установок Caesar. Про це повідомляє французьке видання Ouest France, передають Патріоти України. Як повідомляється, в рамка...

Є поранені: У Костянтинівці росіяни влучили авіабомбою в місце, де гуляли діти

субота, 30 вересень 2023, 21:44

Російські війська у суботу, 30 вересня, влучили авіабомбою КАБ-500 в житлову забудову в Костянтинівці Донецької області. Унаслідок атаки поранень зазнала дитина, інформують Патріоти України. Як повідомляє Донецька обласна прокуратура, близько 16:00 оку...