"Куратор Собчак - Кирієнко". Марк Фейгін розповів, яку роль відіграє піднтрольна Кремлю "опозиціонерка"

Колишній депутат Держдуми РФ, а тепер опозиційний блогер Марк Фейгін в інтерв'ю НВ описав роль підконтрольної Кремлю "опозиціонерки" Ксенії Собчак, передають Патріоти України.

"Собчак – це богема, безумовно, частина путінської системи, але вона не входить до еліти. Богема - обслуга, яка, швидше, виконує рішення еліти. При цьому така обслуга може бути різною: від пропаганди до культурних діячів", — пояснив Фейгін НВ.

Він зазначив, що вона "продає себе як незалежну журналістку, якою вона, зрозуміло, не є ні за своїм змістом, ні за своїми відносинами в середовищі влади".

Російський опозиціонер сказав, що близькість Собчак до влади як такої ні для кого не є секретом, а її безпосередній куратор у Кремлі Сергій Кирієнко.

"Мама у неї член Ради Федерації від Туви, вихідцем з якого є Сергій Шойгу, міністр оборони. Охоронцем у дитинстві у Собчак був Віктор Золотов – нинішній голова Росгвардії (з Собчак у нього дуже теплі тісні стосунки)", - нагадав Фейгін. Він також звернув увагу на те, що Собчак не є явною противницею війни та російського диктатора Володимира Путіна.

"Вона дотримується правил, не порушує їх. Звісно, їй може це все не подобатися - те, що відбувається, але вона вигодонабувач від усієї цієї системи всі ці роки, всі 25 років [час правління Путіна]. З чого їй міняти шило на мило? Її чоловік Костянтин Богомолов обласканий владою всіма місцями, якими тільки можливо, є художнім керівником театру, заробляє гроші скажені бюджетні, близький до [мера Москви Сергія] Собяніна так само, як і вона", - констатував російський опозиціонер.

У ніч на 26 жовтня російська псевдоопозиційна журналістка Ксенія Собчак втекла з Росії. Вона виїхала до Литви через Білорусь. Директор департаменту держбезпеки Литви Дарюс Яунішкіс повідомив, що Собчак в'їхала як громадянка Ізраїлю і має право перебувати у країні до 90 днів.

Собчак виїхала на тлі арешту її комерційного директора Кирила Суханова та колишнього головного редактора Tatler Аріана Романовського (Кузьміна) у справі про нібито вимагання у голови корпорації Ростех Сергія Чемезова.

Крім того, у ЗМІ також з'явилися повідомлення про те, що у Собчак також пройшли обшуки. Сама пропагандистка свій від'їзд з РФ поки що не коментувала.

Нагадаємо, що російський диктатор Володимир Путін у 90-х працював на її батька, тодішнього мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака. Крім того, кремлівський режим використовував псевдоопозиціонерку як так званий спойлер для відтягування голосів противників чинної влади під час президентських виборів в РФ у 2018 році.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...