
Українські захисники продовжують нищити російські окупаційні війська глибоко в тилу на тимчасово окупованих територіях України. У понеділок, 15 серпня, дим над базою окупантів помітили в Токмаку Запорізької області. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко. Він також опублікував відповідне відео, передають Патріоти України.
"Дим над базою окупантів в окупованому Токмаку. Хтось знову курить не там, де треба", – зазначив Гончаренко. Варто додати, що у Генеральному штабі поки не підтвердили причетність ЗСУ до цих вибухів.
Але ймовірно, невдовзі з'являться повідомлення окупантів про "селітру" та "гуманітарку". Зокрема, так пропагандисти висвітлювали раніше новину про вибухи на складі боєприпасів у Новій Каховці на Херсонщині. Спочатку вони стверджували про удар по ГЕС, а потім сказали, що там нібито горить селітра. У мережі з'явилися скриншоти з російських пабліків, які викривають брехню окупантів.
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...