"Курять не там, де треба": Над базою РФ в окупованому Токмаку помітили дим (відео)

Українські захисники продовжують нищити російські окупаційні війська глибоко в тилу на тимчасово окупованих територіях України. У понеділок, 15 серпня, дим над базою окупантів помітили в Токмаку Запорізької області. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко. Він також опублікував відповідне відео, передають Патріоти України.

"Дим над базою окупантів в окупованому Токмаку. Хтось знову курить не там, де треба", – зазначив Гончаренко. Варто додати, що у Генеральному штабі поки не підтвердили причетність ЗСУ до цих вибухів.

Але ймовірно, невдовзі з'являться повідомлення окупантів про "селітру" та "гуманітарку". Зокрема, так пропагандисти висвітлювали раніше новину про вибухи на складі боєприпасів у Новій Каховці на Херсонщині. Спочатку вони стверджували про удар по ГЕС, а потім сказали, що там нібито горить селітра. У мережі з'явилися скриншоти з російських пабліків, які викривають брехню окупантів.


Уточнення по нічній атаці на Крим: Сили СБУ уразили два аеродроми та засоби ППО, включно з "Панцирями-С1"

середа, 24 червень 2026, 11:58

Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...

Ударів буде більше? Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше проти Росії

середа, 24 червень 2026, 11:40

Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...