Курс Бориса Джонсона щодо України в надійних руках: Трасс переможе на виборах прем'єра Британії з великою перевагою, - опитування

Міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс виграє боротьбу за посаду лідера Консервативної партії та прем'єр-міністра у колишнього міністра фінансів Ріші Сунака. Про це свідчить опитування Sky News., передають Патріоти України.

Опитування показує, що 66% членів партії проголосують за Трас, а 34% підтримують Сунака, якщо виключити тих, хто не визначився чи не голосуватиме. Трохи більше двох тижнів тому Трасс лідирувала у 38 процентних пунктів.

Близько 13% кажуть, що ще не вирішили, як вони голосуватимуть чи не голосуватимуть взагалі. В опитуванні, яке завершилося в середу вранці, 57% респондентів заявили, що вони вже проголосували, а 38% заявили, що ще не проголосували, але все ж таки збираються це зробити.

Опитування чітко показує, що чинний прем'єр-міністр Борис Джонсон, як і раніше, користується великою підтримкою серед членів торі.

Загалом 55% респондентів заявили, що депутати-консерватори були неправі, фактично змусивши Джонсона піти у відставку, а 40% підтримують це рішення.

Якби Джонсон все ще брав участь у виборах разом із Сунаком та Трасс, 46% проголосували б за Джонсона, 24% за Трасс та 23% за Сунака.

На початку виборів нового лідера Консервативної партії більш популярним кандидатом був Сунак, але останні опитування показали, що Трасс користується більшою популярністю серед рядових консерваторів.

Її вже підтримали колишні конкуренти Том Тугендхат і Пенні Мордонт, а також міністр оборони Бен Воллес колишній міністр охорони здоров'я Саджид Джавід. Сама Трасс пообіцяла бути "найбільшим другом" України за прикладом Бориса Джонсона, якщо переможе на виборах за посаду лідера консерваторів.

Дошкульних мит на електромобілі мабуть замало: Держсекретар США пригрозив Китаю новими санкціями за продовження підтримки агресії РФ

середа, 19 червень 2024, 3:25

Держдепіґ посилює тиск на Україну КНР нагадавши, що близько 70% верстатів для виготовлення зброї, які імпортує Росія, надходять із Китаю, так само, як і 90% мікроелектроніки. США за необхідності готові запровадити нові санкції проти третіх країн за під...

На віллу-готель Софії Ротару в Ялті зазіхнули "Ветерани Росії"

середа, 19 червень 2024, 0:55

Співачку Софію Ротару, яка підтримує ЗСУ, намагаються покарати, "націоналізувавши" її готель "Вілла Софія" у тимчасово захопленій Ялті. Раніше будівлю, яку називали "будинком-примарою", хотіли перетворити на пансіонат для окурантів, а тепер вирішили лі...