Курс на боротьбу із "злодіями в законі", олігархами і не тільки: Підсумки засідання РНБО 14 травня

14 травня відбулося чергове засідання РНБО, під час якого вирішувалося питання введення санкцій відносно "злодіїв в законі" і кримінальних авторитетів. Патріоти України пропонують дізнатися про те, які рішення приймалися на засіданні.

Боротьба з "злодіями в законі" і кримінальними авторитетами

Як заявив у своєму відеозверненні президент Володимир Зеленський, Україна зробила все, щоб кількість "злодіїв в законі" в Україні дорівнювала нулю. Він зазначив, що більша кількість "злодіїв" вже не в Україні, а їх число в країні зменшилося з 34 до 17.

До 557 (з них 15 осіб є громадянами України) "злодіїв" застосовані такі санкції:

  • блокування активів
  • заборона в'їзду на територію України
  • відмова в наданні або анулювання візи і посвідки на проживання
  • відмова на продовження перебування в Україні, отримання громадянства та примусове видворення з країни

Крім того, пакет санкцій застосовується і до 111 іноземних кримінальних авторитетів.

Питання державних земель і будинків в Конча-Заспі і Пущі-Водиці

У зверненні Зеленський пообіцяв вигнати з будинків в Конча-Заспі і Пущі-Водиці колишніх суддів, прокурорів, правоохоронців, митників і податківців. Тут варто уточнити, що мова йде про міністрів часів Януковича, які жили тут за "символічну плату".

У їх число потрапили:

  • екс-міністри Дмитро Табачник, Раїса Богатирьова,
  • екс-генпрокурор Святослав Піскун,
  • колишній віце-прем'єр Геннадій Зубко,
  • директор департаменту корпорації "Богдан" Олександр Ільїн.

Мовлення українських телеканалів на окупованому Донбасі

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров після засідання сказав, що також обговорювалися стратегія розвитку кібербезпеки і питання телемовлення на непідконтрольних територіях.

Йшлося про створення мультиплексу MX-7 для поліпшення сигналу і комунікації. Планується організувати мовлення близько 12 українських каналів, які стануть безкоштовно доступні на непідконтрольній території.

Санкції проти російських громадян і компаній

Секретар РНБО Олексій Данилов на брифінгу зазначив, що на засіданні було прийнято рішення про продовження санкцій відносно громадян РФ і російських компаній. Йдеться про продовження обмежувальних заходів, дія яких вже закінчувалася.

Боротьба з олігархами в Україні

Також Данилов заявив, що в Україні готується законопроект про олігархів, який дасть розуміння, що собою являє статус "олігарх" і скільки їх в Україні.

Джерело: Апостроф

Х**ло в істериці? Зустріч Путіна і Зеленського може зірватися. У Росії назвали причину

п’ятниця, 25 червень 2021, 14:44

У Росії різко відреагували на санкції України проти російських компаній. Це може вплинути на можливість зустрічі президентів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомл...

З архіву ПУ. Ефектне видовище: Українські військові знищили російську розвідувальну станцію на Донбасі (відео)

п’ятниця, 25 червень 2021, 14:00

Результат виконання бойового завдання бійці зафіксували на відео. Сили ООС знищили новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 "Кредо-М1" російського виробництва. Про це повідомляє прес-служба 24-ї ОМБр імені короля Данила на своїй сторінці у Fa...