"Курс на тотальний розвал інституцій тягне нас униз швидше за будь-яку кризу", - експерт

"Чи хочу я подальшого падіння рейтингу президента? Ні, не хочу, бо в умовах розвалу інституцій під впливом кризи країна може швидко зануритися в хаос, вигідний лише нашим ворогам. Я не хочу падіння від цивілізованого феодалізму статусів і привілеїв до дикого феодалізму сили та страху", - пише у своєму блозі Валерій Пекар, передають Патріоти України, і продовжує:

"Так, хочу, бо коли рейтинг знизиться до певної позначки, то президент і його оточення зрозуміють: щось вони роблять не так. Усвідомлення помилок – перший крок до зміни поведінки. Поки "все чудово", триватиме нинішня практика.

Ні, не хочу, бо коли рейтинг знизиться до цієї позначки, то не відбудеться усвідомлення помилок, а вся вина покладатиметься на політичних опонентів, попередників і міжнародних партнерів, які спільними зусиллями знищили "гарного хлопця із добрими намірами".

Так, хочу, бо нинішній курс на тотальний розвал інституцій тягне нас униз швидше, ніж будь-яка криза. Ми стаємо занадто крихкими, і це загрожує смертю. Чим швидше крихкі елементи системи стануть менш важливими, тим швидше з'явиться простір для появи антикрихких елементів, які забезпечать цілій системі виживання".

9 людей потрапили в потрійну засідку: Цаплієнко розповів шокуючі подробиці розстрілу групи евакуації на Донбасі

понеділок, 13 липень 2020, 22:30

Внаслідок обстрілу загинуло двоє людей, в тому числі медик. На евакуацію загиблого під Горлівкою розвідника вирушила група у складі дев'яти військовослужбовців, однак вони потрапили в потрійну засідку. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив журналіс...

Ніколи ще такого не було: У НАТО заявили про рекордну активність російських субмарин в Атлантиці

понеділок, 13 липень 2020, 22:18

Росія різко збільшила активність флоту підводних човнів в Атлантичному океані поблизу країн північної Європи, що входять в блок НАТО. Про це в понеділок в інтерв'ю RND повідомив генеральний секретар альянсу Йєнс Столтенберг, передають Патріоти України....