Курс навчання новобранців - чотири дні: Окупанти терміново поповнюють втрати на фронті строковиками, - розвідка

Хоч в росії і заявляють, що не відправляють строковиків на війну в Україні, але такі випадки далеко не поодинокі. Наприклад, строковиком був матрос з фрегата «Москва», який нещодавно «зник безвісти» після «надзвичайної ситуації» і затолення корабля у Чорному морі, передають Патріоти України.

Тим часом в українській розвідці повідомляють, що через високі втрати на фронті окупанти намагаються терміново поповнити резерви «живої сили»: «Встановлено, що у складі 217 повітряно-десантного полку 98 повітряно-десантної дивізії (Іваново) до бойових дій на території України активно залучаються військовослужбовці строкової служби. Наразі 98 дивізія окупанта бере участь у боях на території Харківської області».

При цьому в ГУР Міноборони України відзначають неабиякий поспіх у питанні відновлення втрат противника. Так, новобранці 8 армії південного військового округу проходять 4-денний курс підготовки, потім прямують на доукомплектування мотострілецьких підрозділів на території України.

«Водночас частішають випадки дезертирства. Так, в селі Рибальче Херсонської області окупанти розшукують 15 військовослужбовців росії, які не захотіли вступати у бойові дії з українською армією і залишили місце дислокації підрозділу», — додали у розвідці.

"Це не наша війна і нас там немає": Хезболла відреагувала на інформацію щодо рекрутування ліванських воїнів росіянами

субота, 13 серпень 2022, 18:59

Ігор Осташ, надзвичайний і повноважний посол України в Лівані, зазначив, що серед військових найманців на російському боці є невелика кількість сирійців, а щодо ліванських боєвиків, то можемо однозначно говорити, що таких майже немає, передають Патріот...

Хто і чому прослуховує журналіста Віталія Портникова - Микола Княжицький

субота, 13 серпень 2022, 18:50

"Ми познайомилися з Віталієм Портниковим у Львові у 1988 році. Він тоді працював для "Молоді України", яка була найбільшою україномовною газетою, а я - для Львівського радіо. З тих пір ми товаришуємо. У нас часто схожі етичні і ціннісні оцінки подій. П...