Курс навчання новобранців - чотири дні: Окупанти терміново поповнюють втрати на фронті строковиками, - розвідка

Хоч в росії і заявляють, що не відправляють строковиків на війну в Україні, але такі випадки далеко не поодинокі. Наприклад, строковиком був матрос з фрегата «Москва», який нещодавно «зник безвісти» після «надзвичайної ситуації» і затолення корабля у Чорному морі, передають Патріоти України.

Тим часом в українській розвідці повідомляють, що через високі втрати на фронті окупанти намагаються терміново поповнити резерви «живої сили»: «Встановлено, що у складі 217 повітряно-десантного полку 98 повітряно-десантної дивізії (Іваново) до бойових дій на території України активно залучаються військовослужбовці строкової служби. Наразі 98 дивізія окупанта бере участь у боях на території Харківської області».

При цьому в ГУР Міноборони України відзначають неабиякий поспіх у питанні відновлення втрат противника. Так, новобранці 8 армії південного військового округу проходять 4-денний курс підготовки, потім прямують на доукомплектування мотострілецьких підрозділів на території України.

«Водночас частішають випадки дезертирства. Так, в селі Рибальче Херсонської області окупанти розшукують 15 військовослужбовців росії, які не захотіли вступати у бойові дії з українською армією і залишили місце дислокації підрозділу», — додали у розвідці.

Бригадний генерал ЗСУ розповів, що зараз відбувається в Авдіївці

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:27

Збройні сили України стримують спроби російських окупантів оточити Авдіївку на Донеччині. Інтервенти атакують місто з артилерії та авіації. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія", бригадний генерал Олександр Та...

Матір напередодні благали евакуюватись: У Авдіївці через обстріл загинув малюк

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:15

У Авдіївці під час обстрілу загинула 5-місячна дитина, матір якої напередодні представники влади не змогли вмовити залишити місто хоча б заради дитини. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко, передають Патріоти України. Він заявив, що ...