Курс визначено: “Україна не визнає анексію Криму Росією в обмін на мир на Донбасі. Повернення Криму - це частина нашої національної ідеї”, - Зеленський (відео)

Схоже шостий президент остаточно відкинув політику замовчування кримськогоо питання, щоб не засмучувати, як переконався. недоговороспроможного Путіна

Президент Володимир Зеленський заявив, що повернення Криму є частиною української національної ідеї, при цьому запевнивши, що Україна не визнає анексію Криму Росією в обмін на мир на Донбасі. Про це глава держави заявив в рамках форуму “Ace of Crimea” в Києві, зазначають Патріоти України.

За його словами, той факт, що Крим-це частина України, є такою ж аксіомою, як і те, що тиждень складається з семи днів. Глава держави підкреслив, що українці на 100% єдині в питанні невизнання анексії півострова.

“Отже, повернення Криму – це безперечна частина нашої національної ідеї”, – заявив Зеленський.

Гарант Конституції зазначив, що захоплення Криму Росією показало всьому світу недосконалість і вразливість системи міжнародного права. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує боротися за мир на Донбасі, при цьому варіант остаточної “здачі” Криму Росії не розглядається ні за яких обставин.

“Ми зробимо все, щоб над Кримом знову майорів український прапор. Так, це дуже складна задача, яка не може вирішитись, на жаль, завтра. Але є речі, які ми можемо і повинні робити вже сьогодні”, – сказав президент.

Одним з важливих кроків глава держави назвав підтримку проживаючих в Криму людей і громадян з кримською реєстрацією. Не менш важливими завданнями є звільнення політв’язнів і відновлення українського мовлення на півострові.


Хіти тижня. "Зеленський особисто давав згоду на "консультативну раду" з терористами "Л/ДНР", - Бабін

понеділок, 30 березень 2020, 10:30

За словами експерта, це рішення "було попередньо обговорено та схвалено у "нормандському форматі". Рішення від 11 березня 2020 року про перспективу утворення «консультативної ради» з терористичними організаціями «ДНР»-»ЛНР» насправді не було ініціативо...

Хіти тижня. Найнеобхідніше під час карантину? Кабмін купує 140 штук сувенірного "Скіфського золота" за 199 тис. грн і запонки за 43 тис. грн

понеділок, 30 березень 2020, 10:00

Презентації Гончарука порівняно з цим просто "квіточки"... Під час кризи, що насувається на Україну, Кабінет Міністрів України купує 140 штук сувенірних наборів "Скіфське золото" за 199 тис. грн. Про це на сторінці в фейсбуці пише Іван Лахтіонов, проє...