
Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан своєрідно відреагував на інформацію про те, що спікер ВР Дмитро Разумков захворів на COVID-19. До допису Разумкова в Facebook про зараження коронавірусом Богдан залишив уїдливий коментар, передають Патріоти України.
"У вас там шо? Коронавірусне кубло?" – написав екс-глава ОПУ.
Думка користувачів з приводу допису Богдана розділилися. Деякі підтримали його гумор, а деякі розкритикували. Багато хто написав, що від хвороби не застрахований ніхто, і це не є приводом для жартів. Хтось запропонував Богдану повернутися і вилікувати всіх. А хтось висловив радість, що такий "жартівник" пішов з державної служби.



Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...