
Київське підприємство “Кузня на Рибальському” весною 2020 року спустить на воду два катери для Військово-морських сил України, повідомляють Патріоти України.
Нові катери зараз будують на підприємстві. Вони були закладені 8 лютого цього року. Це восьмий малий броньований артилерійський катер “Гюрза-М” та третій десантно-штурмовий катер “Кентавр”.
Будівництво зазначених одиниць для флоту відбувається в рамках реалізації стратегії розвитку Військово-морських сил України до 2035 року. Після спуску на воду двох катерів підприємство встановить всі необхідні системи на воді та проведе заводські ходові випробування в акваторії заводу та на річці Дніпро. Після цього катери власним ходом перейдуть до Одеси, де на них очікують відомчі державні випробування, а згодом і прийняття на озброєння ВМС України.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...