"Кварталівці" чужих жартів не розуміють: СБУ звинуватила Пояркова у погрозі вбивства Зеленського, перший допит вже відбувся

Баканову дана команда розібратись з "этим чертом"?

Служба безпеки України звинувачує відомого ведучого та художника Сергія Пояркова у "погрозі вбивством" президенту України Володимиру Зеленському. Про це повідомив політолог Андрій Смолій, зазначають Патріоти України.

За його, словами, Поярков, якого підозрюють за статтею 1 статті 346 Кримінального Кодексу України, вже допитали у СБУ.

Зазначимо, ст.1 346 ККУ передбачає покарання до до п'яти років позбавлення волі за "погрозу вбивством, заподіянням шкоди здоров'ю, знищенням або пошкодженням майна, а також викраденням або позбавленням волі щодо Президента України, Голови Верховної Ради України, народного депутата України, Прем'єр-міністра України, члена Кабінету Міністрів України, Голови чи судді Конституційного Суду України або Верховного Суду України чи вищих спеціалізованих судів України, Генерального прокурора України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Голови Рахункової палати, Голови Національного банку України, керівника політичної партії України, а також щодо їх близьких родичів, вчинена у зв'язку з їх державною чи громадською діяльністю".

Справу порушили за особистий відеоблог Пояркова.

"Складається пазл того що готується в Україні: це повна цензура та відмова від свободи слова. Готується закриття рота всім хто має протилежну думку, хто за Україну і хто проти капітуляції.

Все це вкладається в загальний тренд по "закручуванню" свободи слова. В рамках переслідувань журналістів, активістів, війскових, волонтерів, політиків.

Проте, це лише квіточки порівняно з драконівським законопроектом "про дезінформацію", яким закриють свободу слова в Україні, коли кожне ваше слово, допис чи розслідування журналістів зможе стати злочином..." – додав Смолій на своїй сторінці у Facebook.

Сам Поярков теж вже встиг відреагувати на порушену проти нього справу та допит в СБУ

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...