
Російське військове командування хоче сформувати штурмові підрозділи із засуджених, хворих на гепатит "В" і "С". Їх відправлять на м'ясні "штурми" в Україну, передають Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки МО України.
Як розповіли у розвідці, Міноборони РФ видало наказ №610, датований 10 жовтня 2024 року. Він виключає гепатит С із переліку хвороб, наявність яких не дозволяє проходити військову службу.
Росіяни зробили це для того, щоб комплектувати підрозділи із хворих на гепатит ув'язнених. Інфікованих гепатитом у документі маркують як "контингент "С". Зазначається, що перед відправкою на фронт хворим зекам у колоніях формально повинні колоти вакцину від гепатиту "В" та проводити курс противірусної терапії гепатиту "С".
"За оцінками російських вождів, їхнє нове мобілізаційне рішення дозволить залучити до м’ясних штурмів на війні проти України тисячі зеків", - пише ГУР.
За даними української розвідки, у тюрмах та ізоляторах на території так званого центрального військового округу ЗС РФ налічується близько 10 тисяч "гепатитників". З них доюровільно воювати погодились близько 15%.
Перші чотири штурмові роти та дві роти резерву із хворих зеків росіяни формують у складі 1435-го та 1437-го мотострілецьких полків. Названі на честь гепатитів новостворені російські штурмові роти "В-С" планують розміщувати на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей.
Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...
У Курській області загинув 20-річний російський строковик Максим Миронов, обставини смерті якого викликають запитання у його родини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на матеріали похорону та розповіді близьких, передають Патріоти України....